برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سعید آذری: ذوب آهن را بیش از قبل در سطح آسیا مطرح می کنیم

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۰۴ — ایسنا

سعید آذری گفت: بازگشت باشگاه به حالت اولیه خود، اضافه کردن رشته هایی که در آنها حرف های زیادی برای گفتن داشتیم و داریم و مطرح کردن باشگاه بیش از گذشته در سطح آسیا از جمله مهمترین برنامه های آتی باشگاه ذوب آهن اصفهان است.

مدیر عامل جدید باشگاه ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه وظیفه دارم از دوست خوبم خسرو ابراهیمی تشکر کنم، اظهار کرد: ابراهیمی در ذوب آهن زخمات فراوانی کشید و من وظیفه خود می دانم به واسطه ورزشکار و همکار بودن از او تشکر کنم.

وی افزود: ابراهیمی در ۲ سال و نیم گذشته زحمات زیادی کشید و با وجود قوانین دست و پاگیر به راه خود ادامه داد.

آذری با اشاره به اینکه از طرف اردشیر سعد محمدی، مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان به ابراهیمی سمت جدیدی در باشگاه داده شده است، تصریح کرد: این سمت جدید که محوریت استراتژیک دارد فردا اعلام خواهد شد.

مدیر عامل جدید باشگاه ذوب آهن در خصوص برنامه های خود گفت: برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی برای باشگاه در نظر دارم که برنامه های کوتاه مدت با هدف بازگشت باشگاه به حالت اولیه خود است که در این خصوص به یاد داریم باشگاه ذوب آهن با توانایی های زیاد در عرصه های مختلف موفق بود که البته تحقق این امر نیازمند تلاش زیاد است.

وی در خصوص برنامه های میان مدت باشگاه نیز خاطر نشان کرد: اضافه کردن رشته هایی که در آنها حرف های زیادی برای گفتن داشتیم و داریم از جمله مهمترین برنامه های میان مدت باشگاه به شمار می رود.

آذری در ارتباط با برنامه های بلند مدت ذوب آهن نیز گفت: با کمک هیئت مدیره قصد داریم باشگاه ذوب آهن را که باشگاهی بین المللی محسوب می شود باز هم در سطح آسیا به طور فزاینده ای مطرح کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391