برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خداداد عزیزی:علی دایی حق دارد عصبانی باشد

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۶ — گل

آقای حسن‌زاده را می‌شناسم،ایشان همیشه طرفدار عدالت و حق بوده‌اند. اگر قرار باشد کی‌روش یا هر کس دیگری حرفی بر علیه کسی بزند وآن شخص از خودش دفاع نکند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود

ابومسلم پس از حاشیه‌هایی که در بحث مدیریت پیش آمد و قرار بر این شد که خداداد عزیزی به همراه علی حنطه تیم ابومسلم را هدایت کند حالا شنیده می‌شود که این موضوع حاشیه‌سازی شده، در همین رابطه با خداداد عزیزی اسطوره فوتبالمان تماس گرفتیم. خداد عزیزی گفت:«فردا در این مورد جلسه‌ای داریم که معلوم می‌شود بحث ابومسلم به کجا خواهد رسید. من به خاطر مردم هستم و به خاطر مردم هم تلاش می‌کنم و امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد فقط باعث شادی مردم خراسان و به ویژه مشهد موفقیت و درخشش نام ابومسلم باشد.»
خداداد عزیزی در ادامه در مورد بحث داوری بازی سپاهان و پرسپولیس و مشکلات پیش آمده بین علی دایی و قهرمانی گفت:«باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است که علاوه بر هزینه‌های زیادی که می‌کند باید جوابگوی خیلی از انتظارات مردم و هوادارانش باشد. بعضی وقت‌ها با یک اشتباه اتفاقات تلخی می افتد که لطمه‌های سختی به تیم می‌زند. من در این زمینه حق را به علی دایی می‌دهم و اعتقاد دارم که اگر آن اشتباه صورت نمی‌گرفت شاید نتیجه‌ای دیگر رقم می‌خورد. علی دایی حق دارد که عصبانی شود و من هم امیدوارم این مشکلات در فوتبال ما کمتر اتفاق بیفتد.»
خداداد عزیزی که یکی از منتقدان کی‌روش هم به شمار می‌رود در مورد اختلاف پیش آمده بین هادی عقیلی و کی‌روش و احضار هادی عقیلی به کمیته انضباطی پس از مصاحبه‌اش در مورد کی‌روش و بحث محرومیتش توسط کمیته انضباطی گفت:«به نظر من بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد چرا که آقای حسن‌زاده را می‌شناسم، ایشان همیشه طرفدار عدالت و حق بوده‌اند. اگر قرار باشد کی‌روش یا هر کس دیگری حرفی بر علیه کسی بزند و آن شخص از خودش دفاع نکند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. انسان‌ها حق دفاع از خودشان را دارند و هادی هم در این زمینه از خودش دفاع کرد. اگر قرار باشد که این اتفاقات بیفتد به نظر من ظلم و ظالم پرورش می‌یابد. کی‌روش برعلیه هادی عقیلی و مسائل شخصی‌اش حرف زده و هادی هم از خودش دفاع کرده است. من به شخصه بعید می‌دانم کمیته انضباطی بخواهد جریمه‌ای برای هادی در نظر بگیرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391