برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزیان: تیم‌ها فوتبالی بازی نکردند

شنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۱ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: هر ۲ تیم برای نباختن به بازی آمده بودند به همین خاطر هیچ کدام از تیم ها، فوتبالی بازی نکردند.

سعید عزیزیان

سعید عزیزیان در خصوص بازی دربی گفت: بازی دربی تماشا پسند نبود، حساسیت بازی دیشب بسیار بالا بود و هر دو تیم از این مسأله به خوبی آگاه بودند.
تیمها برای نباختن به میدان آمدند به خاطر همین هیچ کدام از این تیمها، فوتبالی بازی نکردند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص داوری این بازی افزود: شاهد داوری خوبی در این بازی بودیم چون فغانی اکثراَ داوریهای موفقی انجام می دهد اما فغانی در دربی دیشب، ‌در همان نیمه اول می توانست یک تا دو بازیکن را اخراج کند تا شاید از خشونت بازی کمتر شود.
اما این اتفاق نیفتاد.

وی اظهار داشت: در مورد قاضی هم باید بگویم با اینکه بازیکن محکمی است و اکثراً به خوبی از پس میدان بر می آید اما در نیمه دوم فکر می کردم هم قاضی و هم صادقیان اخراج شوند اما داور تشخیص داد که باید به جای کارت قرمز از زرد استفاده کند. شاید من اشتباه می کنم و باید به نظر داور احترام گذاشت.

عزیزیان خاطرنشان کردبا این حال بازی کمی خشن شروع شد و همانطور که گفتم اگر داور در نیمه اول اخطار لازم را به بازیکن‌ها می داد شاید از خشونت این بازی به تدریج کمتر می‌شد و بازی از این خشکی در می آمد.
البته من پیش بینی می کنم که اگر بازی دیشب گل داشت این خشونت‌ها در پایان بازی و در نیمه دوم به بعد کمتر می‌شد و ما شاهد بازی زیباتری می بودیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391