برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ تند خلیل آزمون به فتح اله زاده: آرزویت عکس گرفتن با مدیران روبین کازان است

دوشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۹ — گل

یکی دو روز پیش و در یکی از روزنامه های ورزشی، علی فتح اله زاده درباره سردار آزمون حرفهایی زد که این صحبتها به مذاق خلیل آزمون، پدر سردار که خود ۸ سال بازیکن تیم ملی والیبال ایران بوده خوش نیامده

سردار آزمون

فتح اله زاده در صحبتهای خود مدعی شد بازی در روبین کازان در حد بازی برای تیمهای عربی است و اگر سردار در ایران بازی می کرد نهایتا ۷۰،۸۰ میلیون به او می دادند. او حتی گفته که رقم قرارداد سردار با روبین کازان ۱۲۵ هزار دلار است. خلیل آزمون در پاسخ به فتح اله زاده می گوید:«. آقای فتح اله زاده، سردار وقتی ۱۵ سالش بود با سپاهان قرارداد ۸۰ میلیونی بست. می خواهم بدانم شما با سردار چکار داری؟ تو، تیم خودت را نگاه کن و حواست به بازیکنان خودت باشد. اصلا از کجا می دانی که قرارداد سردار ۱۲۵ هزار دلار است؟ چرا قراردادهای میلیاردی بازیکنانت را سکرت نگه می داری ولی می آیی و بدون مدرک از رقم قرارداد سردار حرف می زنی؟ چرا همه قراردادهای خودت را قایم کرده ای؟آقای مدیر به ظاهر به روز و مدرن، روبین کازان ۱۲ بازیکن ملی پوش دارد. از اسپانیا، اوکراین، آرژانتین، ونزوئلا، گرجستان و روسیه. آنوقت این تیم را با تیمهای عربی مقایسه می کنی؟ روبین کازان، تیم رویایی بارسلونا را گواردیولا در نوکمپ دو- صفر برد. آتلتیکو مادرید را از جام یوفا حذف کرد، آنوقت تو می آیی و این تیم را با تیمهای عربی مقایسه می کنی؟ آیا تیمهای عربی می توانند بارسلونا را ببرند؟ آرزوی تو عکس انداختن با مدیران روبین کازان است، پس دیگر از این حرفها نزن»

خلیل آزمون که مدتی مربی تیم ملی والیبال هم بود در ادامه می گوید:« فکر می کنم فتح اله زاده اصلا فوتبال بلد نیست. ناراحتی ام از این است که به جای اینکه افتخار کند سردار ۱۸ ساله در اروپا بازی می‌کند می آید و این حرفها را می زند. آقای فتح اله زاده، ۱۰ سال قبل کجا بودی؟ با پارتی آمدی و مدیر استقلال شدی، تو را که می بینم از ورزش خسته می شوم. با اینکه ۲۵ سال است در ورزش حضور دارم. اعصاب مرا خرد کردعه ای و واقعا نمی دانم چطور باید جوابت را بدهم. تو اول برو پولهای بازیکنانت را بده و بعد بیا درباره سردار حرف بزن. می خواهی این جوان را خرد کنی برای چه؟ بازیکنانت مدتهاست از بی پولی ناله می کنند، آنوقت حواس تو به سصردار آزمون است. اگر رحیمی درباره سردار حرف می زد یک چیزی، اگر رویانیان حرف می زد یک چیزی، تو چکاره هشتی که درباره سردار آزمون حرف می زنی؟ رویانیان خیلی مرد است، باید به او تبریک بگویم. می دانید چرا؟ به این خاطر که ۶ ماه دنبال جذب سردار بود اما وقتی پیشنهاد روبین کازان رسید خیلی خوشحال شد و بدون کوچکترین مشکلی این انتقال را به ما تبریک گفت. او مثل پدر با سردار رفتار کرد اما او کجا و این فتح اله زاده کجا؟ن

خلیل آزمون صحبتهایش را اینگونه پایان می برد:« اگر قلعه نویی نباشد و استقلال را مدیریت نکند باور کنید این تیم با فتح اله زاده سقوط می کند. آقای فتح اله زاده، تو چجور شوالیه ای هستی که جباری را اینقدر راحت فراری دادی؟ من ۲۵ سال در ورزش بودم، ۸ سال در تیم ملی والیبال و دو سال مربی این تیم. ۱۰ سال در لیگ برتر مربیگری کرده ام . تاکنون به کسی بی احترامی نکرده بودم اما حرفهای فتح اله زاده واقعا مرا ناراحت کرد. او به جای اینکه خوشحال باشد، ناراحت است از موفقیت سردار که این باعث تعجبم می شود»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391