برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باقری: برای دل خودم بازی می‌کنم نه برای بازگشت به فوتبال

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۳ — خبرآنلاین

کریم باقری می‌گوید افسوس خداحافظی از فوتبال را نمی‌خورد.

کریم باقری

کریم باقری این روزها سخت مصاحبه می‌کند. به ویژه پس از سفر به آمریکا و حضور در مسابقات دوستی که با قهرمانی و آقای گلی برایش به همراه بود، سخت‌تر جواب خبرنگاران را می‌دهد. باقری تصمیم گرفته کمتر در رسانه‌ها باشد و پس از اصرارها، تنها به توضیح درباره این مسابقات و گلزنی‌هایش بسنده می‌کند.

*آقاکریم، از حضورتان در آمریکا بگویید.

ما در جام دوستی شرکت کردیم که بین ایرانی‌ها برگزار می‌شود. البته تیم‌ها یکسری بازیکنان خارجی هم داشتند. ما هم بازیکنانی از آلمان، سوریه و چند کشور دیگر در ترکیب داشتیم. مسابقات خوبی بود...

*و در نهایت هم قهرمان شدید.

بله، این مسابقات هر سال برگزار می‌شود. امسال کیفیت بازی‌ها بهتر بود. بازیکنان خوبی شرکت کردند. من سه سال است که در این بازی‌ها حاضر می‌شوم. تا به حال تنها موفق شده بودیم به جمع چهار برویم و بعد حذف می‌شدیم ولی امسال به فینال رفتیم و قهرمان هم شدیم. بعد از ۱۲ سال این اتفاق افتاد و نیویورک قهرمان مسابقات شد.

*خودتان هم ظاهراً گل کاشته‌اید!

خب من در ۶ بازی ۶ گل برای تیم زدم. مسابقات فشرده بود و در سطحی خوب. جذابیت و شادابی خاص خودش را داشت.

*مهدوی‌کیا پس از بازگشت به تهران گفت کریم باقری این‌قدر آماده است که می‌تواند دوباره بازی کند.

آقامهدی لطف دارد. من از او تشکر می‌کنم ولی آمادگی من در سطح همین مسابقات است، نه اینکه بخواهم در بازی‌های رسمی شرکت کنم.

ولی غیر از مهدوی‌کیا خیلی‌ها می‌گویند کریم باقری می‌تواند حداقل یک نیمه در لیگ بازی کند.

نه، آقامهدی و دوستان دیگر لطف دارند. این‌طوری‌ها هم نیست که می‌گویند. من چند سال است فوتبال را کنار گذاشته‌ام و دیگر نمی‌توانم بازی کنم.

*افسوس نمی‌خوری که چرا خداحافظی کردی؟

نه، هیچ‌وقت افسوس این موضوع را نمی‌خورم. تصمیمم کاملاً درست بود. الان هم اگر بازی می‌کنم، برای دل خودم و یکسری دوستان است. من برای بازگشت دوباره به فوتبال بازی نکردم و دوباره می‌گویم که تصمیمم در آن برهه درست بود.

*درباره پرسپولیس...

اجازه بدهید من بیشتر از این صحبت نکنم. تصمیم گرفته‌ام زیاد مصاحبه نکنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391