برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برهانی نژاد:مرحوم محمدی را سرمربی کردم خیلی‌ها صدایشان در آمد

سه‌شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۱۷ — گل

مدیرعامل سابق مس پس از فوت مهدی محمدی حرفهای جالبی زد که خواندن آنها خالی از لطف نیست.

آرش برهانی

عبدالرضا برهانی نژاد با بیان صحبتهایی پیرامون شرایط مس گفت:
ابتدا باید فوت مهدی محمدی را به جامعه فوتبال به خصوص کرمانی‌ها تسلیت بگویم و اندوه خودم را از این اتفاق بیان کنم چرا که محمدی مربی توانمندی بود که هیچوقت به حقش نرسید.
من در زمان مدیریتم او را به عنوان سرمربی گذاشتم اما خیلی‌ها صدایشان در آمد.
برهانی نژاد در مورد بحث سرمربیگری در مس گفت:
به نظر من هر کس که می آید باید بتواند در این شرایط به تیم کمک کند و باری را به دوش بکشد.مربی جدید که می آید باید بتواند این تیم را از بحران خارج کند و من فکر می کنم پرویز مظلومی گزینه خوبی است.البته می دانم خیلی‌ها می گویند این من بودم که مظلومی را از مس اخراج کردم.
اما واقعیت این بود که مدیران وقت نمیخواستند مظلومی کار کند و بعد از آمدن آقای سعد محمدی اتفاقات مثبتی افتاد که دیگر قسمت نشد کار کنیم.
در پایان برهانی نژاد در مورد مدیریت مس گفت:
این روزها صحبتهایی می شود که من به دنبال مدیریت در مس نیستم و از همین جا اعلام می کنم که هیچ چشمداشتی به مدیریت مس ندارم وجایگاهی که در مجموعه مس دارم جایگاه خیلی خوبی است و من نیازی ندارم که بخواهم مدیریت کنم وترجیح می دهم به دوست خوبم آقای ایرانمنش که از مدیران ارزشمند کرمان است به طور معنوی کمک کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391