برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: حرفهای من واقعیت تلخ فوتبال بود

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — گل

حقمان باخت نبود و همانطور که در بازی هم دیدید موقعیت‌های زیادی داشتیم که می‌توانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم. آقای قهرمانی با کاری که کرد شرایط بازی را به طور کلی به هم ریخت

علی دایی

پس از اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و سپاهان افتاد و اشتباه قهرمانی که منجر به بهم ریختن جو بازی و ضرر بزرگ پرسپولیس از این اتفاق شد، علی دایی صحبت‌هایی را در کنفرانس مطبوعاتی انجام داد که تعجب‌برانگیز بود. در همین رابطه با علی دایی تماس گرفتیم تا پس از گذشت دو روز از این اتفاق نظر او را در این‌باره جویا شویم. علی دایی که عصبانی به نظر می‌رسید در همین رابطه به سایت گل گفت:« در این یکی، دو روز در بعضی جاها دیده‌ام که عده‌ای بر ضد قهرمانی موضع گرفته‌اند من حرف این است نمی‌خواهم کسی قهرمانی را بکوبد فقط حقیقت را بگویید و از حقیقت دفاع کنید. در بازی ما و پرسپولیس حقیقت چه بودو اتفاقاتی که افتاد بازتابش چه شد؟»
دایی در ادامه در مورد صحبت‌هایی که علیه قهرمانی زده بود، افزود:«من هنوز هم روی حرف‌هایم هستم آن حرف‌هایی که زدم واقعیت تلخ از فوتبال ما بود. من حرف‌هایم را ثابت می‌کنم و نمی‌گذارم این اتفاقات برای پرسپولیس تکرار شود. ما در آن بازی حقمان باخت نبود و همانطور که در بازی هم دیدید موقعیت‌های زیادی داشتیم که می‌توانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم. آقای قهرمانی با کاری که کرد شرایط بازی را به طور کلی به هم ریخت و همه دیدید که حاصل کارش چه شد.»
دایی در پایان درباره شرایط پرسپولیس گفت:«پرسپولیس شرایط مناسبی دارد سخت تمرین می‌کنیم و برای بازی بعدی خودمان آماده می‌شویم تا انتهای فصل راه زیادی است و ما سعی می‌کنیم خودمان را به صدرجدول برسیم.کاش می‌شد فقط به فوتبال فکر کرد.البته امیدوارم جوری نباشد که بخواهیم هم با تیم‌های حریف و هم با داوری بجنگیم. امیدوارم مسئله و مشکلات داوری در فوتبال ما حل شود و شاهد اشتباهات کمتری باشیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391