برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دقیقی جایش را از انصاری فر پس می گیرد؟

پنجشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۳ — گل

انصاری فر که به لطف مصدومیت همین سعید دقیقی از هفته دوم آرام آرام وارد ترکیب اصلی شد تا کنون فقط یک گل زده

کریم انصاری فر که حالا با پیراهن شماره ۱۱ تراکتورسازی امید اول گلزنی این تیم مقابل سایپا به حساب می آید دو سال پیش با پیراهن شماره ۱۰ نارنجی‌ها آقای گل لیگ شده بود.از سوی دیگر سعید دقیقی دیگر مهاجم شاخص تراکتور هم همین پارسال مهره ای تعیین کننده در خط حمله سایپا بود و حالا هر دو نفر باید برای شکست تیم سابق و بیرون آوردن تراکتور از این بحران خفیف تلاش کنند.

دقیقی که مثل دوره حضورش در سایپا این فصل هم ستاره شماره ۱۰ تیمش بوده بعد از حضور ۶۳ دقیقه ای در دیدار نخست مقابل پرسپولیس مصدوم شده و ۵ بازی گذشته تیمش را از دست داده و به نظر می رسد دیدار با تیم سابق می تواند موعد بازگشت دوباره او به میدان باشد.با این حساب گفته می شود دقیقی از این بازی به لیست ۱۸ نفره تراکتوری‌ها باز خواهد گشت اما اینکه چند دقیقه بازی کند یا اصلا به میدان برود یا نه ظاهرا به شرایط کریم انصاری فر ر بط دارد و اینکه او بعد از چند بازی رخوت دوباره در نقش گلزن می درخشد یا نه.

انصاری فر که به لطف مصدومیت همین سعید دقیقی از هفته دوم آرام آرام وارد ترکیب اصلی شد تا کنون فقط یک گل زده و شاید اگر قرار بر ادامه این وضعیت باشد دقیقی دوباره او را نیمکت نشین کند.

در حالت کلی خط حمله تراکتور وضعیت خوبی ندارد و در ۶ بازی ۶ گل زده که ۴ تای آن در یک بازی به دست آمده و یکی هم گل به خودی بوده است.این در شرایطی است که انصاری فرد که تا کنون ۲۳ دقیقه در دربی تبریز و ۳۶۰ دقیقه در چهار دیدار اخیر تیمش به میدان رفته تنها یک گل به ثمر رسانده و تاثیرگذاری لازم را نداشته است.

هر چند برای این بازی حضور دقیقی چندان انصاری فر را تهدید نمی کند اما انفعال مقابل تیم سابق و گل نزدن در این بازی موقعیت انصاری فر را به خطر می اندازد چرا که به نظر می رسد با سیستم به کار گرفته شده از سوی جلالی تنها یکی از این دو بازیکن باید در راس خط حمله و ترکیب اصلی باشند و بازی هر کدام از آنها در کناره‌ها برای تیم و خودشان مفید نخواهد بود.

با این حساب اگر دقیقی مقابل سایپا در لیست ۱۸ نفره هم قرار بگیرد برای او ایده آل خواهد بود و شاید در صورت رخوت دوباره انصاری فر بتواند به عنو ان بازیکن آلترناتیو میخ خود را بکوبد .

با این حال دو نارنجی سابق حتما یادشان هست که در تمام سال هایی که از بازگشت تراکتور به لیگ برتر می گذرد سایپا در تبریز به این تیم نباخته است و همین می تواند شماره ۱۰ های سابق سایپا را نگران کند.نگرانی ای که البته بیشتر متوجه کریم انصاری فر خواهد بود چرا که به نظر می رسد او برای پنجمین بازی متوالی فیکس خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391