برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهنوی: رختکن‌های ما جداست، دایی را ندیدم

سه‌شنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۴ — باشگاه خبرنگاران

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس و برخی از بازیکنان در خصوص شایعه سکته علی دایی گفتند: شایعات اخیر در مورد سکته خفیف علی دایی، سرمربی پرسپولیس کذب محض است و ما این موضوع را تأیید نمی کنیم.

قاسم دهنوی

حسین قدوسی اظهار داشت: علی دایی پس از بازی به دلیل ناراحتی هواداران ناراحت بود اما بحث سکته و حمله قلبی شایعه برخی رسانه‌ها بود و ناراحتی دایی نیز به دلیل تعصب نسبت به هواداران و تیم پرسپولیس بوده اما مشکل خاصی بوجود نیامد فقط کمی فشار خون دایی بالا رفته بود.

*دهنوی: دایی عصبانی بود/ رختکن های ما جداست، دایی را ندیدم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعه سکته خفیف علی دایی در رختکن گفت: من در جریان سکته علی دایی نیستم چرا که بعد از بازی دایی را ندیدم تا درباره این موضوع اظهار نظر کنم.

دهنوی در ادامه اظهار داشت: ورزشگاه تختی به صورتی است که رختکن بازیکنان با کادر فنی جدا هستند. به خاطر همین من بعداز بازی، دایی را ندیدم تا متوجه سکته خفیفش شوم.

*سیدصالحی: سکته دایی را تأیید نمی کنم/ فشار خون دایی فقط بالا رفته بود

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص سکته خفیف دایی بعد از بازی با نفت تهران گفت: من هم از رسانه‌ها متوجه شدم که علی دایی بعد از بازی حالش بد شده و فشارش بالا رفته بود.

سید صالحی در ادامه اطهار داشت: دایی با جان و دل برای پرسپولیس کار می‌کند و ما بازیکنان باید قدر این سرمربی را بدانیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علی دایی بعد از بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و ما وی را ندیدیم تا متوجه سکته اش شویم و من هم از طریق رسانه‌ها متوجه این موضوع شدم.

به هر حال ما بازیکنان باید جواب اعتماد دایی را بدهیم و با انجام بازی خوب مانع عصبانیت این مربی شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391