برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهنوی علیه هم تیمی هایش،همه به فکر خودشان بودند!

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۷ — گل

*متاسفم این حرف را می‌زنم اما همه در بازی با گسترش فولاد به فکر خودشان بودند، مخصوصاً هنگام حملات، این موضوع اصلاً برای تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود درست نیست.

قاسم دهنوی بعد از بازگشت به پست قبلی اش و حضور در پست هافبک دفاعی باز هم نمایش قابل قبولی ارائه نداد.دهنوی که در دیدار با استقلال از جمله ضعیف ترین چهره های تیمش بود در دیدار با گسترش فولاد به خصوص در نیمه اول نمایش ضعیفی ارائه کرد و اصلا صاحب توپ نشد با این حال جالب است که او در مصاحبه ای عجیب که با خبرگزاری فارس انجام داده هم از نحوه بازی تیمش انتقاد کرده هم همبازیانش را متهم به خودخواهی کرده است.

دهنوی در این مصاحبه ضمن اشاره به پست بازی اش و اینکه نسبت به سال های قبل فرق کرده به این موضوع اشاره داشته که تا کنون نمایش های رضایت بخشی در پرسپولیس ارائه داده و دایی هم از او راضی است اما در جایی هم گفته دایی از او می خواهد در حمله هم شرکت کند ولی در این صورت جانش را ازدست می دهد!

با این حال دهنوی به جز انتقاد عجیب به همبازیانش بعد از برد خانگی و البته اشاره به برد شانسی تیمش ( که به اعتقاد او بازی می توانسته مساوی تمام شود) نشان می دهد همچنان بازیکن عجیب و خاصی است.

این تنها بخشی از مصاحبه عجیب اوست که می تواند حاشیه جدیدی را پیرامون او ایجاد کند:

*در کل به نظر من در بازی مقابل گسترش‌ فولاد ما خوش اقبال بودیم چون آنها بسیار خطرناک بودند. از طرفی دیگر یکی از نقاط ضعف ما در بازی شب گذشته این بود که در زمین بازی زیادی‌ از حد من بودیم و این کمی بازی ما را دچار مشکل کرده بود.

*ما باید بیشتر به فکر بازی‌های آینده خودمان باشیم چون اگر بخواهیم مثل بازی با گسترش فولاد باشیم، صددرصد در بازی‌های بعدی شکست خواهیم خورد. چون خوب نبودیم، ما حتی وقتی که بازی را آنالیز کردیم به دنبال این بودیم تا بیشتر توپ را در زمین اداره کنیم اما خیلی راحت توپ‌ها را از دست می‌دادیم.

*متاسفم این حرف را می‌زنم اما همه در بازی با گسترش فولاد به فکر خودشان بودند، مخصوصاً هنگام حملات، این موضوع اصلاً برای تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود درست نیست. ما باید خیلی متحد‌تر از این حرف‌ها باشیم تا به هدف بزرگ‌مان برسیم.

*ما حتی فرصت‌هایی را که به دست می‌آوردیم خیلی راحت آنها را از دست دادیم، امیدوارم که در بازی‌های بعدی این صحنه‌ها تکرار نشود چون دچار ضررهای غیرقابل جبرانی خواهیم شد. ما متاسفانه در بازی مقابل گسترش‌فولاد هیچ کارمان در زمین مشخص نبود و سربه هوا بودیم که متاسفانه این اصلاً برای پرسپولیس‌ خوب نیست و باید خیلی بهتر باشیم.

*گسترش در نیمه دوم خیلی خوب کار کرد و امکان داشت این تیم جوان به یکباره دروازه ما را باز کند. آن‌وقت ما باید چه حرفی می‌زدیم؟ به نظر من یکی از بازی‌هایی بود که ما در نیمه دوم حتی چهار پاس سالم هم به یکدیگر ندادیم، اصلاً تنهاترین بازی‌ای بود که ۹ هفته گذشته ما در نیمه دوم بد بودیم. وقتی ما اشتباه می‌کنیم و پاس به یکدیگر نمی‌دهیم قطعاً تیم حریف بهترین بهره‌ را می‌برد و بازی و میدان را در دست می‌گیرد و خطرناک می‌شود. ما اصلاً در نیمه دوم منطقی بازی نکردیم و به یکباره می‌خواستیم حمله کنیم که این خوب نبود. من احساس می‌کنم با تدابیر علی دایی باید هفته‌های آینده با تمرکز و برنامه بهتری به میدان برویم و قطعاً به گوشزد‌های دایی بیشتر توجه کنیم تا راحت‌تر به اهدافمان برسیم. ما شب گذشته خوش شانس بودیم که به امتیاز رسیدیم اما شاید دیگر این شانس به ما رو نکند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391