برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دزفولی: فغانی استعداد داوری دارد

پنجشنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۲ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت داوری کشورمان اظهار داشت: فغانی باید بازی را با خونسردی و لبخند اداره کند.

علیرضا فغانی

هادی دزفولی در خصوص انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور شهرآورد ۷۷ گفت: بعد از چند سالی که داوران خارجی بازی حساس کشورمان را سوت می زدند در دربی ۷۷ انتخاب داور خوب ایرانی حائز اهمیت است.

کارشناس داوری تصریح کرد: زمانی که یک داور در بازی دربی اشتباهی مرتکب می شود نباید از جانب مربیان و بازیکنان و تماشاگران مورد انتقاد قرار گیرد و این موضوع باید فرهنگ سازی شود.

وی خاطرنشان کرد: من زمانی که بازی استقلال و پرسپولیس را سوت می زدم به بازیکنان هر دو تیم گفتم بنده به برد و باخت شما کاری ندارم مهم برای من خوب قضاوت کردن و با عدل تصمیم گرفتن است شما هم باید به فکر خوب بازی کردن خود باشید.

دزفولی افزود: این بازی، بازی حساسی است. فغانی باید در تمام طول بازی خونسرد باشد و باید با کلمات خوب و با لبخند با بازیکنان صحبت کند.

کارشناس داوری کشورمان خاطرنشان کرد: علیرضا فغانی بازی های داخلی و خارجی زیادی را قضاوت کرده است از تجربه خوبی برخوردار است و باید سعی کند عصبانی نشود و بازی از دستش خارج نشود.

دزفولی در مورد نقطه قوت داور دربی ۷۷ گفت: فغانی مثل خیلی کسای دیگر علاقه مند فوتبال است و فوتبال بازی می‌کند به خوبی با این رشته ورزشی آشنا است زیرا فغانی استعداد داوری دارد هر مشکلی که در بازی پیش می آید قاضی بازی باید در همان مستطیل سبز آن مشکل را حل کند و به نظر من وی از عهده این بازی بر می آید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391