برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دزفولی: داور حرمت کارت خود را نگه داشت، قلعه‌نویی حق اعتراض ندارد

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۰ — فارس

کارشناس داوری گفت: داور در نیمه اول دربی ۷۷ حرمت کارت خود را نگه داشت و زیاد از آن استفاده نکرد.

علیرضا فغانی

هادی دزفولی، در خصوص قضاوت فغانی در نیمه اول دربی ۷۷ عنوان کرد: در صحنه‌ای که بازیکن پرسپولیس خطای خطرناک روی بازیکن استقلال انجام داد در واقع بازیکن استقلال (آندرانیک تیموریان) بود که سر خود را بیش از اندازه پایین آورده بود.

وی ادامه داد:‌ همچنین در صحنه‌ای که بنگر همراه با نظری کارت زرد گرفت مدافع پرسپولیس اخطاری را برای خودش طراحی کرد زیرا فغانی می‌توانست تنها به بازیکن استقلال اخطار دهد که او با اعتراضش کارتی را دریافت کرد.

این کارشناس داوری افزود: داور در دقیقه ۳۶ می‌توانست به بازیکن استقلال اخطار بدهد به نظر من فغانی کمی حرمت کارت خود را نگه داشت ونمی‌خواست مکرر به بازیکنان اخطار بدهد. در اخطارهایی می‌توانست به بازیکنان بدهد که این کار را انجام نداد. به علت حساسیت بازی داور زیاد از کارت خود استفاده نکرد و کارش درست بوده و با قضاوتش مشکلی نداشت.

دزفولی با اشاره به اعتراض‌های قلعه‌نویی افزود: تصمیمات داور هر چه باشد باید به آن احترام گذاشت. مربیان حق اعتراض به داوری را ندارند و این مسائل باید در فوتبال ما جا بیفتد و مربیان این مسائل را درک کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391