برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: اهانت تماشاگران به بازیکنان و مربی ادامه پیدا کند در ملوان نمی‌مانم

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۹ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: ‌در صورت ادامه رفتار تماشاگران این تیم از این باشگاه جدا می‌شود.

صادق درودگر

صادق درودگر، اظهار داشت:‌ تا دقیقه ۳۰ مسابقه با سایپا خوب بازی کردیم و سه موقعیت تک به تک گلزنی به دست آوردیم که از دست دادیم اما بعد از آن سایپا در حالی که بازیکن ما بر روی زمین افتاده بود، گل زد. این کار قشنگی نبود که سایپا انجام داد. از باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا چنین رفتاری بعید بود. یک گل دیگر سایپا هم در شرایطی به دست آمد که مهاجم این تیم روی مدافع ما خطا کرد اما داور این خطا را هم نگرفت. با این حال ما بد بودیم و باختیم. ترکیب بد بود، بد هم بازی کردیم و بد نتیجه گرفتیم.

وی ادامه داد: با وجود این شرایط از هواداران ملوان انتظار داشتم تیم‌شان را تا دقیقه ۹۰ تشویق کنند نه آنکه در دقیقه ۳۰ شعار بدهند این ملوان ما نیست و روحیه بازیکنان را به هم بریزند. نباید به مازیار زارع و رافخایی بی‌احترامی کرد. البته ۹۵ درصد هواداران ملوان وظایف‌شان را خوب انجام می‌دهند ولی عده قلیلی هستند که از سوی برخی تحریک می‌شوند و این رفتارها را انجام می‌دهند. اینها حتی قبل از بازی هم بیرون ورزشگاه می‌گویند امروز دو گل می‌خوریم و می‌بازیم. ملوان بازیکن بزرگی مثل سیروس قایقران داشته است. وقتی مازیار زارع را با شعار مازیار قایقران تشویق می‌کنند یعنی اینکه زارع هم منشی مثل قایقران دارد اما عده‌ای قلیل به اسم تماشاگر به بازیکن و مربی‌مان توهین می‌کنند. اگر این رفتارها ادامه داشته باشد من از ملوان می‌روم.

درودگر تصریح کرد: اگر مسئولان شهر فرد بهتری از من سراغ دارند بیاورند زیرا من نمی‌توانم توهین به بازیکن و مربی تیم ملوان را تحمل کنم. باید این شرایط تغییر کند. من از شخصیت و اعتبار خودم برای ملوان هزینه کردم. نباید چنین رفتارهایی را در ورزشگاه خانگی ملوان شاهد باشیم. دو سال است که به خاطر باشگاه ملوان از تدریس در دانشگاه دور مانده‌ام. پیشنهادهای خوبی هم دارم ولی به خاطر عشق به ملوان و هواداران خونگرمش و مردم خوب انزلی همچنین در این باشگاه فعالیت می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391