برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: با من مشکل دارند، می خواهند بدنامم کنند

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۰ — گل

طرفداران حق دارند که اعتراض کنند چون انتظارات از تیم ما بالا رفته و باید تراکتورسازی نتایج بهتری می گرفت.

مسعود ابراهیم زاده یکی از معدود بازیکنان بومی تراکتورسازی است که البته از محبوبیت زیادی بین هواداران این تیم برخوردار است.ابراهیم زاده که در این فصل کمتر به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفته در دیدار مقابل فجر فیکس بود اما ظاهرا برخی به بازی او و نمایش های اخیرش اعتراض و انتقاد دارند.البته ابراهیم زاده هم این انتقادات را بر نمی تابد و می گوید آنهایی که از بازی اش ایراد می گیرند با او مشکل شخصی دارند و هوادرا تراکتور نیستند.
مقابل فجر هم مساوی کردید. درباره این بازی صحبت می کنی؟
بازی با فجر بازی خوب و درگیرانه ای بود. آنها حتی یک موقعیت گل هم روی دروازه ی ما نداشتند ولی ما چند موقعیت خوب گلزنی داشتیم که متأسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و بازی بدون گل تمام شد. در مجموع، بازی در دست ما بود و بهتر از فجر کار کردیم.
بعد از این بازی، هواداران اعتراض زیادی به نتایج تراکتور داشتند. در این باره چه نظری داری؟
طرفداران حق دارند که اعتراض کنند چون انتظارات از تیم ما بالا رفته و باید تراکتورسازی نتایج بهتری می گرفت. اما آنها شک نکنند که وضعیت تیم بهتر خواهد شد و نتایج مطلوب تری خواهیم گرفت و هیچ وقت در این رده از جدول نخواهیم ماند. با این وجود، به همه آنها حق می دهم چون تراکتور همیشه باید در رده های بالایی جدول حضور داشته باشد. درخواست من از هواداران این است که تا اینجا که صبر کرده اند، کمی هم صبر کنند تا روزهای خوب ما فرابرسد.
عملکرد جلالی را در این ۶ هفته چگونه ارزیابی می کنی؟
مجید جلالی مربی شناخته شده ای است اما در مقطعی به تراکتورسازی آمده که نتایج خوبی نگرفته ایم و همه از او انتقاد می کنند و عملکردش را زیر سوال می برند. هواداران حق اعتراض دارند، ولی جلالی مربی خوبی است و تمام تلاش خود را برای موفق شدن تراکتورسازی انجام می دهد. همه در وهله اول به فکر آبروی خود هستند و انسان هیچ وقت کاری نمی کند که آبروی خودش زیر سوال برود. جلالی هم از این قاعده مستثنی نیست و تمام تلاشش را به کار می گیرد تا موفق شود و شخصیت خود او حفظ شود، اما تا این لحظه بخت با ما یار نبوده و نتایج قابل قبولی نگرفته ایم.
تو شایعه بازگشت تونی اولیویرا را شنیده ای؟
من در این باره خبری ندارم و اظهار نظر نمی کنم.
بعد از بازی با فجر، انتقادات زیادی از طرف هواداران در فضای مجازی به عملکرد تو شد. در این باره چه نظری داری؟
من در پست غیر تخصصی بازی می کنم و فکر می کنم خوب بازی کرده ام و موقعیت های خوبی هم داشتم. آنهایی که به عملکرد من اعتراض می کنند، هواداران واقعی نیستند؛ کسانی که با من مشکل دارند، می خواهند برای من حاشیه درست کنند! حتی کامنت آنهایی که علیه مطالب سایتشان نظر می دهند را پاک می کنند و فقط نظر خودشان را می نویسند. این صحبت‌ها از طرف کسانی که من را دوست ندارند و با من مشکل دارند.انتقادات اخیر هم از همین مشکلات نشأت می گیرد و همان افراد با این کارهایشان در بین مردم نسبت به من ذهنیت منفی ایجاد می کنند.
پس خودت از بازی ات مقابل فجر راضی بودی؟
من نمی گویم که از بازی خودم راضی هستم. از من در پست غیر تخصصی بازی گرفته می شود و آن وظیفه ای که به من محول می کنند را برایشان انجام می دهم. این اتفاق افتاده که در طول یک بازی چندین بار پستم عوض شده پس مربیان در من قابلیتی می بینند که مدام پستم را عوض می کنند.
خودت دوست داری در چه پستی بازی کنی؟
کلاً تاکتیک مجید جلالی در تراکتور امسال فرق می کند. ما پنج سال بود که۳-۳-۴ بازی می کردیم و این اولین سالی است که ۲-۴-۴ بازی می کنیم و من هم اولین بارم است که در این سیستم، به عنوان هافبک راست به کار گرفته می شوم. من قبل از این در این پست بازی نکرده بودم ولی طوری در این پست بازی کردم که مربیان و کارشناسان فوتبال، نظر مثبتی روی من دارند و می گویند چون برای اولین بار در این پست بازی کرده ام، بازی قابل قبولی داشتم و این باعث شده که در بازی های بعدی هم فیکس باشم. من بازیکنی هستم که در این چند سال، چهار پنج پست مختلف را تجربه کرده ام و در هر کجا که از من بازی بخواهند، بهترین بازی ام را برای تراکتور انجام خواهم داد. اما کسانی که با خود من مشکل دارند، با گفتن برخی حرف‌ها علیه من ذهنیت منفی ایجاد می کنند و عملکردم را زیر سوال می برند.
بازی هفته هفتم مقابل سایپا را چطور می بینی؟
چون در تبریزبازی می کنیم، باید هر طور شده برنده شویم. دیگر نمی توانیم بگوییم سایپا قوی است ،ضعیف است ،بارسلونا است، رئال مادرید است. باید هر طور شده سه امتیاز این مسابقه را بگیریم. تراکتورسازی حالا زخم خورده است و باید هر تیمی که مقابلش قرار می گیرد را از پیش رو بردارد.
چه صحبتی با هواداران داری؟
هواداران بدانند که من همیشه آنها را دوست داشتم و هیچ وقت از آنها انتقاد نمی کنم. هواداران همیشه در قلب من هستند و همه آنها را دوست دارم؛ اما برخی‌ها هستند که علیه من حرف هایی می زنند تا مرا مقابل مردم تبریز بدنام کنند. من همیشه با خدا هستم و خدا همیشه با من است و این را همه بدانند که خدا به انسان عزت می دهد، نه آن بندگانی که هر حرفی که می توانند علیه من می نویسند تا مسعود ابراهیم زاده را خراب کنند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391