برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: آقازمانی اخراج نشده است

پنجشنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۰ — ایسنا

سرمربی راه‌آهن سورینت با بیان این که سامان آقازمانی تنها برای چند دقیقه‌ از تمرین تیمی کنار گذاشته شده بود، خبر اخراجش را تکذیب کرد.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پیش از بازی فجر شهید سپاسی شیراز ابتدا اظهار کرد: قبل از این که راجع به بازی فردا صحبتی کنم، می‌خواهم به دلیل درگذشت مهدی محمدی، مربی ارزشمند کرمان تسلیت عرض کنم. به این دلیل می‌گویم مربی ارزشمند که از سال ۷۰ با او ارتباط داشتم و از نزدیک با او کار کرده‌ام. تلاش ایشان را زمانی که در کلاس مربیگری به عنوان کسی که می‌خواهد به روز شود، دیدم و تحسینش کردم. به خانواده این مرحوم، مردم کرمان و تمام مربیان ایران تسلیت می‌گویم. او به دلیل فشارها و اتفاقاتی که همه می‌دانید درگذشت.

وی افزود: اینجاست که فشار به مجموعه فوتبال می‌آید، چه بازیکن، چه مربی و چه مدیریت و حتی در بخش رسانه‌ای فوتبال هم متحمل فشار می‌شوند. حتی بچه‌های رسانه را می‌بینیم که در سنین کم برایشان مشکل ایجاد می‌شود. ان‌شاءالله همه سلامت باشند و طول عمر برای بازماندگان مهدی محمدی باشد. باید ارزش دوستان خودمان را بدانیم.

سرمربی راه‌آهن سورینت، همچنین از ماندن کشتی در المپیک اظهار خوشحالی و برای این رشته در بازی‌های آینده آرزوی موفقیت کرد.

ابراهیم‌زاده در ادامه راجع به بازی با فجر شهید سپاسی شیراز گفت: وقتی از نظر جدولی نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که بازی‌ها به سمت روزهای سختش می‌رود. این می‌تواند تیم‌ها را در بحران نگه داشته و یا خارج کند. امتیازات به شکلی است که نمی‌توان تیم‌های سقوط کننده و مدعی را شناسایی کرد اما می‌توان گفت که کار روز به روز سخت‌تر می‌شود. یک بازی فشرده با سپاهان را پشت سر گذاشتیم و به بازیکنانم خدا قوت می‌گویم. همیشه بعد از بازی و صبح روز شنبه همه جدول را می‌بینند اما من وقتی نظم تیمی و حرکت‌هایی که در حمله را مشاهده می‌کنم، خوشحال می‌شوم. بعد از بازی با سپاهان مسیر خوبی را طی کردیم و فردا بازی دشواری پیش‌رو داریم.

وی با بیان این که بازی مقابل تیم‌هایی که مربی عوض کرده‌اند، سخت است، خاطرنشان کرد: بازیکنان با انگیزه بالاتری کار می‌کنند و بازی استثنایی می‌شود. همان طور که بازی اول ما با مس دشوار شد، چون روز قبلش مربی عوض کرده بودند. با این حال من تیم خودم را باور دارم و امیدوارم که از عهده بازی فردا برآییم. اگر اتفاق ویژه رخ ندهد،‌ امتیاز را خواهیم گرفت. محرومی هم نداریم ولی الکسیان و میلاد نورزی آسیب دیده‌اند.

در ادامه این نشست خبری خبرنگاری از ابراهیم زاده پرسید که ماجرای اخراج سامان آقازمانی از تمرین چه بود؟ سرمربی راه‌آهن سورینت در واکنش به این پرسش یک سوال مطرح کرد و گفت: تا به حال پیش نیامده که پدرت بگوید از خانه برو بیرون! اما آیا به خانه برنگشتی؟ این باعث خوشحالی من است که ما را رصد می‌کنند. در بازی و تمریناتمان ممکن است کسی وظایفش را انجام ندهد و کنار گذاشته شود اما این دلیل محو شدنش نیست. بازیکن کنار می‌رود، اما سر تمرین است. کسی که به شما این خبر را می‌دهد نمی‌گوید که در چه تمرینی بوده است. شما یا می‌خواهید آقازمانی را مطرح کنید یا مقابله با ما بپردازید. قطعا مطرح کردن او در کار نیست، چون آقازمانی سالیان سال در فوتبال بوده است اما می‌خواهند با او مقابله کنند. به اعتقادم مقابله کردن هم خوب نیست. نمی‌دانم چه کسی این خبر را به خبرگزاری رسانده است ولی این خبررسان چرا درباره بحث فوتبالی و تغییراتی که سامان کرده چیزی نمی‌گوید؟

سرمربی راه‌آهن سورینت در ادامه با اشاره به این که مطرح کردن چنین موضوع غیرمهمی در کنفرانس خبری درست نیست، اظهار کرد: باید بگویم که در هر تمرینی به هر دلیلی بازیکنی را بیرون می‌بریم، ‌این دلیل اخراجش نیست و نشان از برنامه است. بازیکنی برنامه را اجرا نمی‌کند و کنار می‌رود. آقا زمانی دیروز حتی زودتر از بازیکنان در تمرین حاضر شد. البته امروز هم مصاحبه‌ای از آقا زمانی دیده‌ام که چیز دیگری گفته بود. این‌ها می‌گذرد و مهم نیست. مهم این است که یک تیم کارهای خوبش را انجام می‌دهد و پیش می‌برد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391