برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: بازی با استقلال ایجاد انگیزه می‌کند

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۸ — فارس

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: استقلال یک تیم قدر است از طرف دیگر بایکنان من انگیزه دارند و بازی کردن مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی ایجاد انگیزه می‌کند.

منصور ابراهیم‌زاده در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل استقلال گفت: اگر در خصوص بازی استقلال باید صحبت کنم این است که اول از همه بحث تیم استقلال است چون مهره‌های زیادی دارد و برخی از بازیکنان این تیم می‌توانند نتیجه را تغییر دهند. کادر فنی این تیم بهترین کارنامه را دارد و این نشان می‌دهد استقلال یک تیم قدر است از طرف دیگر بایکنان من انگیزه دارند و بازی کردن مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی ایجاد انگیزه می‌کند. ما میلاد نوری و والری الکسانیان بازیکن خارجی خود را در اختیار نداریم و امیدوارم در بازی فردا بدشانسی دو بازی قبل را نیاوریم. دو پنالتی در بازی‌های قبل برای ما نگرفتند و فکر می‌کنم که فردا بتوانیم به بدشانسی‌ها پایان دهیم.

وی در مورد وقفه در نشست خبری افزود: از فرصت استفاده کرده و نزد شهبازی رفتم.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به این سوال که نشست‌های خبری ساعت مقرر دارد که او واکنش نشان داد، خاطرنشان کرد: خبرنگاران می‌خواهند حرفی که از قول خودشان مطرح می‌شود به من نسبت دهند.

سرمربی راه‌آهن در پاسخ به همان خبرنگار که گفت شائبه قهر شما به وجود آمد تأکید کرد: من روی همین مسئله حرفم را زدم و چیزی ندارم بگویم.

وی در پایان در مورد عملکرد خط حمله‌اش در بازی‌های پایانی گفت: این نقطه ضعف ما بوده که سعی می‌کنیم از این پس آنها را برطرف کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391