برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: اگر اردوی تیم ملی قرار است لغو شود چرا فشرده بازی کنیم؟

یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۹ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن سورینت با انتقاد از لغو اردوهای تیم ملی گفت: این همه فشرده بازی می‌کنیم تا تیم ملی نتیجه خوبی در جام جهانی بگیرد، اما اردوها لغو می‌شود و مصدومیت بازیکنان برای ما می‌ماند.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست تیمش مقابل استقلال در نشست خبری حاضر شد و گفت: به تیم استقلال تبریک می‌گویم. آنها واقعا خیلی خوب و باتجربه بازی کردند. چیدمان حریف به شکلی بود که ابتدا بی‌تجربه‌ها و سرحال‌هابازی کردند و نیمه دوم نفرات باتجربه‌تر به بازی آمدند که خطرناک باشند. همین طور هم شد. شروع بازی اصلا خوب نبودیم، دلیلش مقداری ترس و نگرانی بود.

وی ادامه داد: روی حرکت ساده گل خوردیم. تا آخر نیمه هم تا آمدیم که خودمان را جمع کنیم ۴۵ دقیقه اول تمام شد. با شروع نیمه دوم با برنامه‌ای که تنظیم کردیم بهتر شدیم. چندین بار هم خطرناک ظاهر شدیم اما وقتی روی شروع مجدد اشتباه کنید، نمی‌توان جبران کرد.

وی افزود: روی ضربات کرنر آنقدر نفرات من تو من هستند که کار خطرناک می‌شود. عمران زاده در آن صحنه کسی را نداشت و توپ را گل کرد. روی اشتباهی که کردیم و پنالتی دادیم اشتباه از ما بود. فقط تبریک می‌گویم و حرف دیگری نیست.

سرمربی راه آهن همچنین درباره برنامه‌های تیم ملی و لغو اردوی پرتغال گفت: اگر قرار نیست تیم ملی اردویی داشته باشد، چرا بازی‌های لیگ فشرده شود؟ اگر بازی‌ها هفته به هفته بود، میلاد نوری مصدوم نمی‌شد و می‌توانستیم از او استفاده کنیم اما از طرفی می‌خواهیم به جام جهانی برویم و تیم خوبی داشته باشیم. اما اگر واقعا قرار است به این شکل اردوها لغو شود، هفته به هفته بازی کنیم تا هم آرامش بیشتر شود و هم عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی همچنین در مورد امتیازهای کمی که تیمش جمع کرده و حمایت باشگاه از او مطرح کرد: درباره حمایت باشگاه باید بگویم می‌دانم چه کار کرده‌ام. همچنین با مدیریت این روزهای فوتبال که همه به دنبال نتایج هستند، حق‌شان است که مربی‌شان را انتخاب کنند. نهایتش یک قرارداد است که می‌تواند فسخ شود. من می‌دانم چه کار می‌کنم. من به کار خودم اعتقاد دارم. جدول آخر فصل مشخص می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391