برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: فشار باعث شد محتاط بازی کنیم

پنجشنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۴ — ایسنا

سرمربی راه‌آهن سورینت گفت: فشار روی دو تیم سپاهان و راه‌آهن سورینت باعث شد محتاطانه بازی کنند و بازی مساوی شود.

منصور ابراهیم زاده

سرمربی راه‌آهن سورینت پس از تساوی بدون گل تیمش در اصفهان برابر سپاهان گفت: این یک بازی خاص برای تیم ما و تیم سپاهان بود؛ چرا که هم باید پیروز می‌شدیم تا از فشار پایین جدول خارج شویم و هم سپاهان باید پیروز می‌شد تا می‌توانست در کورس قهرمانی بماند اما همین فشار روی دو تیم باعث شد محتاطانه بازی کنند و بازی مساوی شود.

ابراهیم‌زاده افزود: این روزها تیم سپاهان روی ضدحمله‌ها برنامه‌ریزی کرده است و ما با آگاهی از این مسئله جلوی آنها را گرفتیم و تقریبا حربه خود آنها را علیه خودشان اتخاذ کردیم. باید به بازیکنان‌مان خداقوت بگوییم. سپاهان با این شرایط که بازی می‌کند هرچه در هر بازی به دقایق پایانی نزدیک می‌شود، شرایط تیمش ضعیف شده و همین باعث می‌شود تا بازیکنان سرعتی تیم مقابل به آنها ضربه بزنند. مقابل تیم قوی‌ای همانند سپاهان از ضربات ایستگاهی نیز باید استفاده کرد و این حربه نیز امروز به ما کمک کرد تا بتوانیم چندین موقعیت خوب به دست آوریم اما متاسفانه به گل تبدیل نشد.

مربی تیم راه‌آهن سورینت ادامه داد: اگر من مرد طلایی ایران نامیده می‌شوم به دلیل لطفی بوده که مردم اصفهان به من داشتند و من آرزوی قلبی‌ام این است که سپاهان به روزهای اوجش بازگردد و همان سپاهان گذشته باشد.

وی درباره انتخاب بهترین بازیکن زمین نیز گفت: اگر من در کمیته فنی حضور داشتم مطمئنا با چنین نتیجه‌ای یکی از بازیکنان راه‌آهن سورینت را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌کردم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391