برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم زاده: سه هفته برای برکناری‌ام صبر کنید!

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۰۳:۰۵ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن سورینت با انتقاد از لغو اردوهای تیم ملی گفت: این همه فشرده بازی می‌کنیم تا تیم ملی نتیجه خوبی در جام جهانی بگیرد، اما اردوها لغو می‌شود و مصدومیت بازیکنان برای ما می‌ماند.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست تیمش مقابل استقلال در نشست خبری حاضر شد و گفت: به تیم استقلال تبریک می‌گویم. آنها واقعا خیلی خوب و باتجربه بازی کردند. چیدمان حریف به شکلی بود که ابتدا بی‌تجربه‌ها و سرحال‌هابازی کردند و نیمه دوم نفرات باتجربه‌تر به بازی آمدند که خطرناک باشند. همین طور هم شد. شروع بازی اصلا خوب نبودیم، دلیلش مقداری ترس و نگرانی بود.

وی ادامه داد: روی حرکت ساده گل خوردیم. تا آخر نیمه هم تا آمدیم که خودمان را جمع کنیم ۴۵ دقیقه اول تمام شد. با شروع نیمه دوم با برنامه‌ای که تنظیم کردیم بهتر شدیم. چندین بار هم خطرناک ظاهر شدیم اما وقتی روی شروع مجدد اشتباه کنید، نمی‌توان جبران کرد.

وی افزود: روی ضربات کرنر آنقدر نفرات من تو من هستند که کار خطرناک می‌شود. عمران زاده در آن صحنه کسی را نداشت و توپ را گل کرد. روی اشتباهی که کردیم و پنالتی دادیم اشتباه از ما بود. فقط تبریک می‌گویم و حرف دیگری نیست.

سرمربی راه آهن همچنین درباره برنامه‌های تیم ملی و لغو اردوی پرتغال گفت: اگر قرار نیست تیم ملی اردویی داشته باشد، چرا بازی‌های لیگ فشرده شود؟ اگر بازی‌ها هفته به هفته بود، میلاد نوری مصدوم نمی‌شد و می‌توانستیم از او استفاده کنیم اما از طرفی می‌خواهیم به جام جهانی برویم و تیم خوبی داشته باشیم. اما اگر واقعا قرار است به این شکل اردوها لغو شود، هفته به هفته بازی کنیم تا هم آرامش بیشتر شود و هم عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی همچنین در مورد امتیازهای کمی که تیمش جمع کرده و حمایت باشگاه از او مطرح کرد: درباره حمایت باشگاه باید بگویم می‌دانم چه کار کرده‌ام. همچنین با مدیریت این روزهای فوتبال که همه به دنبال نتایج هستند، حق‌شان است که مربی‌شان را انتخاب کنند. نهایتش یک قرارداد است که می‌تواند فسخ شود. من می‌دانم چه کار می‌کنم. من به کار خودم اعتقاد دارم. جدول آخر فصل مشخص می‌شود.

او همچنین گفت: تنها ۶ هفته از لیگ گذشته و شما می‌توانید در هفته نهم من را عوض کنید. باید سه هفته صبر کنید! فصل قبل وقتی که با نفت کار می‌کردم، در میانه‌های فصل نتایج خوبی نگرفتیم اما کادر فنی و مدیریتی باشگاه یکدیگر را درک کردیم و با گذشت زمان مسائل حل شد. وقتی در یک تیم مربی جابه‌جا می‌شود یک نفر کار خود را بر تیم حاکم کند ممکن است زمان ببرد. ما الان چند جوان داریم ولی نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم. همین طور یک بازیکن خارجی که هنوز کارت بازی‌اش را نگرفته‌ایم. این‌ها مسائلی است که باید دنبال‌شان کنیم.

وی افزود: شما درباره یک مسئله فنی صحبت می‌کنید که اتفاق افتاده است. شما می‌گویید که تیم ما باخته و حالا باید یکی برود و یکی دیگر بیاید. می‌خواهم بگویم که زمان می‌برد تا ایده‌های کلی خودم را در تیم پیاده کنم. باید صبر کنید تا نتیجه‌اش را ببینید.

ابراهیم‌زاده ادامه داد: افرادی که در بخش خصوصی آینده‌نگری می‌کنند و در یک تیم هزینه می‌کنند، خیلی راحت ممکن است مربی را عوض کنند. من به عنوان مربی طبق ضوابطی باید تابع مدیران باشگاه باشم.

در ادامه خبرنگاری به ابراهیم‌زاده گفت: تیم شما تا وقتی گل دوم را نخورده بود عملکرد خوبی داشت اما از آن پس بازی را از دست دادید.

سرمربی راه آهن در پاسخ گفت: اتفاقا من هم همین را گفتم. ما عقب بودیم اما با برنامه‌ای که از قبل طراحی کرده بودیم، توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. بعد از آن هم کمی به بازی مسلط بودیم و حتی روی ضربات کرنر خطرناک ظاهر شدیم اما روی اشتباه خودمان و خطایی که انجام دادیم، گل دوم را خوردیم. ما دفاع نفر به نفر را فراموش کردیم. شیوه‌ای که استقلال بازی می‌کند به بازیکنان قدرتمند و خلاق نیاز دارد. بازیکنان ما هم باید در دفاع برابر چنین تیم‌هایی باید آبدیده شوند و نیز باید در گل زدن توانمند‌تر شود.

ابراهیم‌زاده در ادامه گفت: گلی که زدیم کاملا بر اساس تمرین‌هایی بود که در طول هفته انجام داده بودیم. دلیل موفق نشدن ما ممکن است ضعف تاکتیک باشد یا اجرا نکردن آن‌ها. من از تغییراتی که در تیم ایجاد کرده‌ام راضی‌ام.

وی ادامه داد: اگر به سایت باشگاه سورینت مراجعه کنید خواهید دید که چند بازیکن پایه در تیم ما هستند. این‌ها چیزهایی است که می‌خواهم درباره تیم ما بدانید. در ذوب آهن هم بازیکنانی بودند که از همدیگر شناخت داشتند و فرهنگ هم را می‌دانستند. اولین چیزی که مربی باید بداند این است که باید تفکراتش را در تیم حاکم کند و خو گرفتن با تفکرات مربی زمان می‌برد. اکنون هم چه من باشم یا نباشم، سورینت حرکت صحیحی انجام می‌دهد و به تیم‌های پایه بها میدهد.

ابراهیم‌زاده افزود: باز هم تاکید می‌کنم که حق مدیریت باشگاه است که بخواهد من را برکنار کند. هرچند نظر لطف کسی مثل آقای زنجانی است که از من حمایت کرده ولی گویی برخی از شما (اشاره به خبرنگاری که از او درباره احتمال برکناری‌اش پرسیده بود) دوست دارید که زودتر من برکنار شوم.

ابراهیم‌زاده درباره داوری بازی گفت: داوری این بازی مشکل چندانی نداشت ولی ما در دو بازی قبلی از داوری ضرر کردیم. آیا کسی در کارشناسی‌های فدراسیون فوتبال به این موضوع پرداخته است که در دو بازی گذشته پنالتی‌های ما را نگرفتند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391