برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: در نشست خبری سؤال فنی بپرسید

پنجشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۰ — فارس

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: بهتر است در نشست‌های خبری سؤال‌های فنی پرسیده شود و سؤالات حاشیه‌ای را به زمان دیگری موکول کنیم.

منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری قبل از بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: این چند روز را به شکل خاصی گذرانده‌ایم. در این مدت چند بار بازی با استقلال را مرور کرده‌ام و هرچه بیشتر فیلم آن بازی را مرور کردم بیشتر به این نتیجه رسیدم که بازیکنان ما روز به روز شکل فوتبالی‌شان خوب می‌شود و تا زمانی که در نیمه دوم بازی با استقلال ما گل زدیم استقلال حتی به زمین ما هم نیامد. من مدام به این نتیجه می‌رسم که ما خوب کار کرده‌ایم البته در نهایت نتیجه تعیین‌کننده تیم است و در نهایت تیمی که خوب نتیجه بگیرد می‌گویند خوب عمل کرده است.

وی ادامه داد: من بعد از باخت استقلال هم گفتم داوری خوب بوده است، اکنون هم می‌گویم داوری خوب بوده است اما در برنامه ۹۰ دیدید که گل دوم استقلال از روی کرنری به دست آمد که اصلاً کرنر نشده بود. با این حال مهم این است که تجربه‌مان را زیاد کنیم.

وی ادامه داد: از نظر ذهنی آمادگی بازی با گسترش فولاد را داریم، بازیکنان این تیم خیلی درگیرانه بازی می‌کنند و ما امیدواریم بازی خوبی انجام دهیم و تیم را به سمت و سوی خوبی پیش ببریم.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید برخی مثل علی دایی می‌گویند تاکتیک فقط یک عدد است و نظر شما در این مورد چیست؟ گفت: مسلماً ما هم تاکتیک و استراتژی داریم البته تاکتیک یک عدد است و مهم سازمان تیمی است و اینکه برای هر بازی برنامه‌هایمان با هم فرق می‌کند، هر مربی که کار می‌کند استراتژی و برنامه دارد و اگر نداشته باشدع بی‌برنامه است که همان تاکتیک و استراتژی در نهایت به عددی می‌رسد که گفته می‌شود یک تیم با ۴ دفاع یا سه هافبک بازی می‌کند اینها اعداد و ارقام هستند. ما هم برای خود تاکتیک و برنامه داریم تعریف تاکتیک این است که داشتن برنامه با توجه به قوانین برای رسیدن به موفقیت ما هم می‌خواهیم فوتبال خوبی را ارائه دهیم و موفق شویم.

وی در مورد اینکه بعد از نتایج بدی که تیم شما گرفته چه کاری برای تیم کردید تا وضعیت بازیکنان خوب شود، گفت: از نظر روحیه به بازیکنان توانایی‌هایشان را گفته‌ام و موقعیت‌های خوبی را که به دست آورده‌اند. باشگاه ما در مجموع هر حرکتی را که انجام می‌دهد به نفع بازیکنان است، البته با گرفتن یک نتیجه خوب روند تیم تغییر پیدا می‌کند در تعریف فوتبال می‌گویند زیبایی‌های فوتبال شانس‌های فوتبال است و فوتبال یک شانس است. ما هم بیشتر تمرین می‌کنیم تا شانس‌های بیشتری برای خودمان ایجاد کنیم و به موفقیت برسیم.

وی در مورد اینکه برخی از بازیکنان راه‌آهن که جذب کرده‌اید خوب عمل نکرده‌اند گفت: برخی بازیکنان چند سال با یک تفکر کار کرده‌اند و نمی‌توان در دو سه ماهه تفکرات آنها را تغییر داد، پس باید صبور بود، مثلاً میلاد نوری که اسم بردید در تیم صبا بوده است و با مربیان دیگری کار کرده اما آنچه که مهم است این است که حس می‌کنیم تفکرات ما مدام به هم نزدیکتر می‌شود تا کارمان را انجام دهیم و مطمئناً در آینده‌ای خیلی نزدیک به تفکرات مورد نظرمان می‌رسیم.

وی در مورد اینکه گسترش فولاد خط حمله خوبی دارد چه فکری برای این خط حمله کرده‌اید گفت: ما در هر مسابقه با توجه به شرایط تیممان کار می‌کنیم. اگر بازی ما با فولاد استقلال را ببینید متوجه می‌شوید که ما موقعیت‌های گل زیادی به این تیم‌ها نداده‌ایم. ما در کارهای حمله‌ای و دفاعی خوب کار کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم که در آینده به موفقیت برسیم.

وی ادامه داد: بعد از بازی با استقلال یکی از دوستان سؤال فنی پرسید که بعداً‌ فهمیدم مربی بوده است و تیم من هم با تیم او بازی کرده است شما خبرنگاران بهتر است اینکه چه کسی کجا می‌رود و یا مسائلی از این دست را از مسئولان بپرسید بهتر است از مربیان سؤالهای فنی پرسیده شود و به خصوص در نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی سؤال‌های فنی پرسیده شود و سؤال های حاشیه‌ای را به زمان دیگری موکول کنید.

وی تصریح کرد: تیم‌های موفق در بعد روانی هم موفق هستند و مدام به برد فکر می‌کنند. ما هم تلاش می‌کنیم تا شادابی را به تیممان برگردانیم.

ابراهیم زاده در مورد وضعیت وحید طالب‌لو گفت: دروازه‌بانی مثل رانندگی است و بعد از مدتی که رانندگی می‌کنید چشم بسته هم می‌توانید دنده عوض کنید. اما وقتی مدتی رانندگی نکنید کند می‌شوید ولی رانندگی از یادتان نمی‌رود. طالب‌لو هم کمی کند شده است البته در بازی با فولاد هم خوب بازی کرد ما دو گلر خوب دیگر هم داریم و بستگی به شرایط بازی از بازیکنانمان استفاده می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391