برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی: بعد از بازی با استقلال رشت ازمرحوم ناصر خان خیلی می ترسیدم

پنجشنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۳ — گل

بعد از بازی با استقلال رشت در هواپیما که می آمدیم یک صندلی با مرحوم حجازی فاصله داشتم که تا آخر پرواز از جایم تکان نخوردم و از ترس حرف هم نمی زدم.

رضا عنایتی

رضا عنایتی آنقدر در این فوتبال بوده که همیشه خاطراتی برای گفتن از این فوتبال دارد.در آستانه بازی با داماش و خاطره آن بازی معروف با استقلال رشت با عنایتی تماس گرفتیم که در ره رشت در اتوبوس بود.
مصاحبه زیر با این مهاجم با تجربه را بخوانید.
بازی با داماش را چطور می بینی؟حریف خیلی سختی داریم چراکه این تیم نتایج خیلی خوبی نگرفته است وهمین موضوع باعث می شود که با تمام قوا در مقابل ما بازی کنند.البته باید بگویم که حریف اصلی ما زمین چمن مصنوعی داماش است که کار را برای ما سخت می‌کند اما تیم ما هم شرایط خوبی دارد که می خواهیم به کمک خدا برنده این بازی باشیم وبا دست پر از رشت برگردیم.
گلزنی در این بازی؟من تلاش خودم را می کنم اما موفقیت تیم مهمتر از گلزنی من است به هر حال امیدوارم برد تیم با گلزنی من همراه باشد.
با ابومسلم در آن بازی تاریخی به استقلال رشت ۷گل زدی بادت هست؟بله خدا بیامرز ناصر حجازی هم سرمربی بود و بازی خاطر انگیزی بود.
هیچوقت پشیمون نشدی از اینکه آنهمه گل به تیم ناصر خان زدی؟خب فوتبال این چیزها را دارد اما یادم هست بعد از بازی در هواپیما که می امدیم یک صندلی با مرحوم حجازی فاصله داشتم که تا آخر پرواز از جایم تکان نخوردم و از ترس حرف هم نمی زدم.
فکر می کنی با صبا به سرمنزل مقصود برسید؟بله تیم خوبی داریم که با کادر فنی خوبی هماهنگ شده و می توانیم به بالاهای جدول برسیم ما اوضاع خوبی داریم اما از نظر مالی شرایطی اسفناک داریک که امیدوارم به زودی این مشکلات با مدیریت خوب صبا حل شود.
ما از نظر هزینه کم هزینه ترین تیم لیگ هستیم اما انتظار داریم همین هزینه کم را بدهند و کوتاهی نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391