برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه استقلال: جهانبازی آموزش فرافکنی می‌دهد

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۱ — ایسنا

باشگاه استقلال در واکنش به صحبت‌های یدالله جهانبازی داور دیدار این تیم و ذوب آهن، او را به فرافکنی متهم کرد.

تیم استقلال

به نقل از سایت باشگاه استقلال، جهانبازی در صحبتهایش بعد از بازی گفته است که « گیرم این بازی را به من باخته‌اید، آن باخت‌های دیگر استقلال تقصیر کی بود؟! در داربی که عالم و آدم دیدند که چیزی برای ارائه نداشتید، نکند ما گفتیم که داربی صفر - صفر شود» محمد نوری‌فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال در پاسخ به این اظهارات جهانبازی گفت: ایشان با دفاعیه‌ای که از خود ارائه می‌دهد فن فرافکنی را به معنای کامل آموزش می‌دهد. ایشان داور بازی ذوب آهن با استقلال بودند و نه داربی تهران. بر فرض اینکه استقلال تا قبل از این مسابقه همه بازیهایش را باخته بود، این فرض اصلا دلیلی بر توجیه اشتباه‌های ایشان نخواهد بود. آقای جهانبازی می‌گوید یک پنالتی برای ما نگرفتند اما باشگاه استقلال معتقد است که دو پنالتی در این بازی به نفع آبی پوشان گرفته نشده. حتی دوربین اختصاصی باشگاه روی پنالتی دوم که به هند مدافع ذوب آهن روی خط دروازه مربوط می‌شود، شاهد این ادعا خواهد بود و تصویر آن طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

داور مسابقه ذوب آهن با استقلال همچنین اعتقاد دارد که «به فرض آنکه من آن پنالتی را گرفته بودم، شما در ۹۰ دقیقه چه کار کردید؟» نوری‌فر در این مورد پاسخ داد: آقای جهانبازی بهتر است بدانند که در فوتبال روز دنیا گاهی اوقات نمی‌شود از ۹۰ دقیقه فرصت یک مسابقه استفاده کرد. اگر پنالتی روی نظری گرفته می شد، با توجه به موج شدید حملات استقلال در ۲۰ دقیقه پایانی امکان نتیجه‌ای مناسب برای استقلال وجود داشت.

نوری فر در پایان تاکید کرد: اشتباهات داوری، حتما دلیلی بر پوشش ضعفهای تیم استقلال نخواهد بود. کادر فنی این تیم قطعا به نقاط ضعف اشراف دارد اما همه اعتراض ما به تیم داوری مسابقه استقلال با ذوب آهن فقط به این مسابقه مربوط می‌شود. البته جا دارد از آقای جهانبازی تشکر کنیم که لااقل یکی از چند اشتباه تیم داوری خود را پذیرفته‌اند . شهامت ایشان قابل تقدیر است اما کاش اشتباه‌های خود را با موارد دیگر توجیه نکنیم . اشتباه نگارشی یک خبرنگار علیه یک ستاره فوتبال هرگز با مقایسه حقوق دریافتی دو طرف مقایسه نمی‌شود. اینکه قلعه نویی یک میلیارد می‌گیرد و سمت‌های دیگر در فوتبال ۱ میلیون تومان به بسیاری فاکتورهای دیگر بستگی دارد. اگر آقای جهانبازی احساس می‌کنند که استقلالی‌ها در توجیه عملکرد خود می‌خواهند اشتباهات داوری را بهانه کنند ( این یک فرض احتمالی از سوی داور این مسابقه است ) پس چرا خود ایشان هم در تلاش است با این روش کار خود را پیش ببرد؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391