برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقبال هواداران استقلال و پرسپولیس از شهرآورد "۷۷" از ساعت‌های اولیه صبح

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۷ — ایسنا

در حالی که هنوز چندین ساعت تا شروع شهرآورد هفتاد و هفت باقی است، هواداران سرخابی در حال ورود به ورزشگاه آزادی هستند.

در حالی که کمتر از هشت ساعت تا آغاز شهرآورد ۷۷ پایتخت باقی مانده است، هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس در حال ورود به ورزشگاه هستند. هم اکنون جمعیتی بالغ بر دو هزار نفر در محوطه ورزشگاه آزادی در صف تهیه بلیت هستند تا وارد ورزشگاه شوند.

خودروهای بی‌شمار پارک شده در پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی نوید حضور تعداد بسیار زیاد تماشاگران را در این بازی می‌دهد که البته با توجه به وضعیت دو تیم سرخابی در جدول این اتفاق چندان هم دور از انتظار نیست.

همانند سال‌های پیش جمع کثیری از تماشاگرانی که از ساعات اولیه صبح وارد ورزشگاه آزادی شده‌اند افرادی هستند که از روز قبل از شهرستان‌های مختلف راهی تهران شده‌اند. بسیاری از این افراد که شب گذشته در محوطه افراد ورزشگاه آزادی خوابیده بودند در ساعت‌های اولیه صبح نیز با ورود به داخل محوطه ورزشگاه روی چمن‌های داخل محوطه خوابیده‌اند. هر از گاهی هم ماموران یگان ویژه مستقر در ورزشگاه این تماشاگران را مجبور می‌کنند که از جای خود بلند شوند.

در حالی که تماشاگران به آرامی وارد ورزشگاه می‌شوند و خیابان‌های اطراف ورزشگاه نیز از ترافیک روانی برخوردار است، گاهی اوقات صدای شیپورهای ویژه تشویق هواداران فضای ورزشگاه را پر می‌کند . این شیپورها توسط فروشندگانی به صدا در می‌آید که با این کار قصد دارند هواداران سرخابی را به سمت خود جلب کنند.

از آنجایی که محوطه مجموعه ورزشی آزادی فاقد آبخوری‌های مناسب است، هوادارانی که در این محوطه هستند، برای رفع تشنگی خود به شیرهای آبی متوسل می‌شوند که از آنها برای آبیاری درختان مجموعه استفاده می‌شود و این در حالی است که مسئولان ورزشگاه با نصب تابلوهایی هشدار داده‌اند که این آب‌ها آشامیدنی نیستند.

مسئولان سازمان لیگ تصمیم گرفته‌اند که بلیت‌های ۱۵ هزار تومانی جایگاه را به صورت الکترونیکی به فروش برسانند و به همین دلیل تماشاگرانی که قصد خرید بلیت کاغذی در ورزشگاه را دارند، فقط می‌توانند بلیت‌های پنج و هشت هزار تومانی را تهیه کنند که مربوط به پشت دروازه‌های طبقه اول، روبروی جایگاه و طبقه دوم می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391