برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا: مخالف تغییر زمان دیدار استقلال - راه‌آهن هستیم

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۱ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: اساساً با تعویق بازی استقلال - راه‌آهن مخالف هستیم اما اگر باشگاه استقلال از ما درخواست کند که زمان این دیدار تغییر نگاه مثبتی خواهیم داشت و آن را در هیئت مدیره مطرح می‌کنم.

صادق رئیسی‌کیا درباره درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تعویق یک روزه دیدار استقلال - راه‌آهن اظهار داشت: اگر باشگاهی تقاضا دارد مسابقه‌‎اش به تعویق بیافتد، باید ۲ اتفاق صورت بگیرد، نخست اینکه سازمان لیگ با درخواست باشگاه موردنظر موافقت کند و در ادامه رضایت تیم مقابل جلب شود.

وی با بیان اینکه سازمان لیگ نمی‌تواند به نیابت از باشگاه راه‌آهن زمان دیدار این تیم با استقلال را تغییر دهد، افزود: باشگاه استقلال به جای نامه زدن و درخواست از سازمان لیگ باید ابتدا از باشگاه راه‌آهن می‌خواست که با تغییر زمان بازی موافقت کند. البته شاید استقلالی‌ها تصور می‌کنند سازمان لیگ قیم سایر باشگاه‌های لیگ برتری است!

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن اضافه کرد: شاید اگر استقلالی‌ها این نامه را به جای سازمان لیگ به ما می‌دادند، نگاهی مثبت به این درخواست داشته و آن را در هیئت مدیره مطرح می‌کردیم.

وی ادامه داد: سرمربی تیم فوتبال استقلال در تلویزیون درباره مسائلی صحبت می‌کند که حوزه اختیارات مدیرعامل باشگاه است نه سرمربی. سرمربی که نمی‌تواند در تلویزیون از سازمان لیگ خواهان تعویق بازی شود.

رئیسی‌کیا در خصوص اینکه شاید باشگاه استقلال نمی‌دانسته که باید نظر باشگاه راه‌آهن را جلب کند، گفت:‌ اکنون باشگاه‌ها حرفه‌ای هستند و این مسائل را بهتر می‌دانند. من نمی‌توانم باور کنم که باشگاه استقلال از این مسئله اطلاع نداشته است!

مدیرعامل باشگاه راه آهن تاکید کرد: تیم استقلال روز چهارشنبه با بوریرام تایلند بازی کرده و براساس برنامه باید ۴ روز پس از این بازی مقابل راه‌آهن به میدان برود. در شرایطی که دیدار برگشت استقلال مقابل بوریرام در روزهای پایانی شهریورماه برگزار می‌شود، درخواست تعویق زمان بازی این تیم مقابل راه‌آهن غیرمنطقی به نظر می‌رسد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: آنهایی که می‌گویند به استقلال نگاه ملی داشته باشید این مسئله را در نظر بگیرند که بازی این تیم با تیم تایلندی انجام شده است و سپس به مصاف ما خواهند آمد.

رئیسی‌کیا در پاسخ به این سوال که «اگر امروز سازمان لیگ از باشگاه راه‌آهن جویا شود که با درخواست تعویق این دیدار موافقت می‌کند یا نه چه جوابی خواهند داد؟»، عنوان کرد: اگر سازمان لیگ در این خصوص از ما سوال کند، مخالف هستیم اما اگر باشگاه استقلال از راه‌آهن درخواست کند که این دیدار به تعویق بیفتد نگاه مثبتی خواهیم داشت و آن را در هیئت مدیره مطرح می‌کنیم. استقلالی‌ها نامه درخواست تعویق بازی را به باشگاه راه‌آهن بدهند. اگر یک ساعت هم برای تصمیم‌گیری ما وقت باقی مانده باشد آن را بررسی می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391