برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد شیران: صبا به لحاظ کیفیت فنی روند رو به رشدی دارد

پنجشنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۱ — باشگاه خبرنگاران

مربی تیم صبا درخصوص بازی با داماش گفت: صبا از لحاظ کیفیت فنی رشد کرده و فقط در امر امتیازگیری مشکل داریم.

ناصر فریادشیران

نادر فریاد شیران اظهارداشت: تیم ما بازی به بازی از نظر کیفیت فنی بهتر شده ولی تا هفته هشتم نتوانستیم در امتیازگیری موفق عمل کنیم.

وی در ادامه عنوان کرد: یکی از دلایل موفق نبودن تیم ما در نتیجه گرفتن نداشتن بازیکنان جایگزین است و زمانی که بازیکنان ما مصدوم هستند افراد رو نیمکت به دلیل جوان بودن جایگزین خوبی محسوب نمی‌شوند.

مربی صبا تصریح کرد: ضعف رو نیمکت موجب شده که در جمع کردن امتیاز با مشکل مواجه شدیم.

وی بیان کرد: تیم ما ضعیف کار نمی‌کند که نگران عدم نتیجه گرفتن باشیم مطمئنا به دلیل خوب کار کردنمان شانس موفقیت و پیروزی داریم.

وی در ادامه گفت: یکی دیگر از نتایج بر صبای قم اشتباهات فردی بازیکنانمان و بدشانس بودنمان و گاهی اشتباهات داوری در عدم نتیجه گرفتن تیم تاثیرگذار بوده است.

فریاد شیران درخصوص تیم صبا بیان کرد: تیم جوان و با انگیزه‌ای داریم و با همین بازیکنان جوان بازی‌های خوبی و جذابی را انجام می‌دهیم و به آینده تیم امیدوار هستیم.

وی در مورد بازی با داماش اذعان داشت: بازی سختی با داماش خواهیم داشت چرا که داماش هم نتایج قابل قبولی را تا هفته قبل نگرفته است ولی بازیکنان ما با مشکلاتی که دارند بازی خوبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

مربی صبای قم درخصوص مصدومان صبا گفت: کاشی، امرایی و لطفی مصدوم هستند و احتمالا به بازی با داماش نخواهند رسید.

وی تصریح کرد: تیم ما مقابل تراکتور بازی قابل قبولی را انجام داد ولی به دلیل مصدومیت بازیکنانمان و ضعف روی نیمکت نتوانستیم نتیجه بگیریم ولی تراکتور در تعریف‌های خود به دلیل داشتن بازیکنان با تجربه ستاره‌ای را از میدان خارج کرد و ستاره‌ی دیگری را وارد میدان کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391