برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد شیران: همه رسانه‌ها و مطبوعات باید کمک کنند تا فوتبال ما از زد و بنده خارج شود

سه‌شنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۳ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال گفت: بحث تبانی سالهاست که گریبان فوتبال ما را گرفته است. همه رسانه‌ها و مطبوعات باید کمک کنند تا فوتبال ما از این زد و بندها خارج شود.

ناصر فریادشیران

ناصر فریاد شیران گفت: بحث تبانی سالهاست که گریبان فوتبال ما را گرفته است و این بحث را قدرت های مافیایی در فوتبال ما شروع کردند.

یک سری از عوامل پرنفوذ چه در بیرون وچه در خارج فوتبال ما از اجرای احکام صادر شده توسط ستاد منشور اخلاقی فوتبال جلوگیری می کنند.

صالحی امیری وزیر ورزش و جوانان درابتدای کارش گفت که باید مقابل مافیایی ورزش ایستادگی کرد. حالامن از صالحی امیری می خواهم دقت بیشتری را صرف این قضیه کند.

در حال حاضر ورزشی به نام فوتبال در کشور ما آلوده شده است و تدریس این ورزش از مدارس تا رأس فوتبال به دست دلال‌ها سپرده شده است.

همه ی کسانی که به فوتبال و توپ و مسائل حاشیه ای این ورزش می پردازند از همین دلال‌ها هستند و مطمئناً این پولهای کثیفی که برای منافع خودشان در می آورند در همین دنیا دامن گیرشان می شود.

وی همچنین در ادامه افزود: کسانی مثل جلالی و مایلی کهن همیشه از فساد فوتبال صحبت می کنند اما صحبت هایشان نادیده گرفته می شود.

ستاد منشور اخلاقی خیلی‌ها را از حضور دراین رشته ورزشی مهم منع می‌کند اما کسانی هستند که پشتیبان اینها هستند و از این دلال‌ها حمایت می کنند که از نظر من حامیان اینها هم به نوعی دلال محسوب می شوند.

من امیدوارم که نیروهای امنیتی اعم از پلیس امنیتی و وزارت اطلاعات در این ورزش اشراف بیشتری پیدا کنند تا جلوی این فسادهای اخلاقی گرفته شود. برای اینکه فوتبال ما از این زد و بندها خارج شود نیاز به کمک رسانه‌ها و مطبوعات دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391