برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد شیران : شکست تیم پر حاشیه پرسپولیس توسط نفت قابل تقدیر است

یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۰ — باشگاه خبرنگاران

سر مربی سابق تیم نفت گفت: تیم نفت برای اولین بار در طول تاریخ حیاتش موفق به شکست تیم پر حاشیه ی پرسپولیس شد این اتفاق قابل تقدیر است.

ناصر فریادشیران

ناصر فریاد شیران گفت: تیم پرسپولیس بعد از سال ۱۳۶۶ به مدت ۲۳ سال نتوانست به نفت روبرو شود تا سال ۱۳۸۹ که نفت به لیگ صعود کرد و این اولین بار ی بود که نفت تهران در طول تاریخ حیاتش توانست پرسپولیس را شکست دهد و این قابل تقدیر است.

بازیکن های نفت با سر مربیگری گل محمدی در ۳ خطوط چه به صورت انفرادی چه به صورت انفرادی چه به صورت گروهی به بازی مسلط بودند. در توپگیری بسیار عالی عمل کردند و از ابتدای بازی تا دقیقه ۹۳ پیروز میدان بودند و کاملاً تهاجمی بازی کردند.

اولین برنامه ریزی هر تیمی برابر پرسپولیس ، گل نخوردن در نیمه ی اول است اما نفت با این برنامه ریزی وارد زمین نشد. با اینکه خلیل از موقعیت های گلزنی را از دست دادند اما در هر دو نیمه کاملاً به بازی مسلط بودند و هم از نظر فنی و از نظر اخلاقی پیروز میدان بودند.

همانطورکه همه مشاهده کردیم کاپیتان تیم هم از نظر اخلاقی مورد تقدیر قرار گرفت. وی همچنین در ادامه افزود: مسلماً تیمی برنده ی میدان است که تمرینات بیشتری انجام داده باشد و گل محمدی هم زمان بیشتری به تمرین اختصاص داده بود.

من در ابتدا تیم نفت را تیم نوپا خطاب می کردم اما الان شرایط نفت به گونه ای است که همه ی تیمها با احترام برابر نفت ظاهر می شوند و این به مدیریت قوی این تیم بر می گردد. در این جا باید از آقای علیپور هم تقدیر کنم به خاطر زحماتی که برای ای تیم کشید ولی دیده نشد.

هدف گذاری‌ها ی این تیم از سال ۱۳۸۲ زمانی که خودم مربی نفت تهران بودم صورت گرفت و الان باعث شده این تیم با شایستگی در لیگ قرار بگیرد. من به عنوان یکی از اعضای تیم نفت به کادر فنی این تیم تبریک می گویم.

فریاد شیران همچنین در ادامه گفت: تیم هایی مثل پرسپولیس و استقلال که از بازیکن های مختلف دعوت می کنند و بابت آنها هزینه های هنگفت پرداخت می کنند دچار اشتباهات بزرگی می شوند. تک تک پرسپولیسیها برای من قابل احترامند اما مهم کار گروهی پرسپولیس هست. من برای دایی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم ضعف های پرسپولیس به زودی برطرف شود.

با این حال پرسپولیس و استقلال چه ببرند و چه ببازند وارد حاشیه می شوند اما تیم نفت بدون استخدام هیچ بازیکن مطرح و بزرگی به آهستگی پیشرفت کرد و امیدوارم سهمیه ی آسیایی امسال متعلق به این تیم باشد.

وی همچنین در خصوص گل محمدی افزود: گلمحمدی با خبرنگاران دچار اختلاف کوچکی شده است. خبرنگاران از او در مورد اینکه از گل زدن نفت خوشحال می شود یا نه پرسیدند، او هم با قاطعیت گفت نه، با شناختی که من از گلمحمدی دارم او شخصیتی آرام و متین دارد و بسیار جسور است که این از ویژگی های بارز این مربی هست.

شاید اگر من جای او بودم شادی م یکردم اما فکر می کنم این مربی به خاطر سالهایی که در پرسپولیس بازی کرده و به خاطر هوادارانش به آرامی نظاره گر گل نفت بود و من مطمئنم که هوادارانش بیشتر شده اند.

فریاد شیران در پایان گفت: تیم نفتی که الآن در این جایگاه قرار گرفته به خاطر حمایت کسانی بود که از سال ۱۳۸۲ کنارش بودند. از جمله دکتر نعمت اللهی که در آن زمان رئیس هیئت فوتبال بود.

من به عنوان یکی از اعضای اخراجی تیم نفت که مانع انتقال سیاسی تیم نفت به استان مرکزی شدم و همین مسئله باعث اخراج من شد، برد این تیم را مقابل پرسپولیس به بازیکن‌ها و کادر فنی تبریک می گویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391