برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فدراسیون فوتبال: ابرقویی‌نژاد رئیس هیئت فوتبال اصفهان است

چهارشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۳ — فارس

فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد علی اکبر ابرقویی‌نژاد همچنان رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان است.

علی‌اکبر ابرقویی‌نژاد

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای در خصوص مطالب منعکس شده از قول مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان مبنی بر تعیین سرپرست در هیئت فوتبال استان اصفهان صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: طبق قوانین و مقررات لازم الاجرای مندرج در اساسنامه فدراسیون و اساسنامه هیئت‌های فوتبال استان‌ها که بارها در مصاحبه‌های رئیس و سایر مسئولین فدراسیون با رسانه‌ها و همچنین در مکاتبات انجام شده با وزارت ورزش و جوانان و اداره کل استان اصفهان تصریح شده، علی اکبر ابرقویی نژاد در مجمع انتخاباتی خردادماه ۹۱ با اکثریت آرا توسط اعضای مجمع عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان برای مدت ۴ سال انتخاب و حکم وی نیز طبق قانون توسط رئیس فدراسیون صادر شده است. لذا هرگونه تغییر و تحولی در راس هیئت فوتبال استان نیز می‌بایست از طریق برگزاری مجمع فوق العاده و براساس ترتیبات اشاره شده در ماده ۱۹ اساسنامه هیئت‌های فوتبال استان‌ها انجام شود.

برهمین اساس صدور حکم سرپرستی صادره توسط مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان و فعالیت‌های فوتبالی سرپرست معرفی شده مورد تایید این فدراسیون نبوده و بدیهی است کلیه فعالیت‌های هیئت فوتبال استان اصفهان کمافی السابق تحت ریاست علی اکبر ابرقویی نژاد انجام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391