برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فردوسی‌پور گزارشگر دربی شد

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۷ — فارس

عادل فردوسی پور گزارش بازی استقلال و پرسپولیس را بر عهده دارد.

عادل فردوسی پور گزارشگر محبوب هواداران فوتبال و تهیه کننده برنامه ۹۰ گزارش بازی امروز دو تیم استقلال و پرسولیس را بر عهده دارد.

*تعدادی از تماشاگران که در طبقه دوم حضور دارند در راهروها مشغول استراحت هستند.

*حدود هفت هزار بلیت الکترونیکی برای بازی امروز فروخته شده که جایگاه آنها محفوظ است و تا کنون ماموران کنترل، اجازه حضور هیچ تماشاگر دیگری را به این جایگاه‌ها نمی دهند.

* هواداران تیم استقلال با اشاره به درگیری های به وجود آمده بین پایان رافت و پرویز برومند شعارهایی را سر می دهند.

*مسئولان کنترل تماشاگران تمامی وسایل اضافه آنها را در چادری جمع کرده و با ارائه فیش خواستار تحویل گرفتن آنها بعد از برگزاری بازی هستند.

*شهبازی یکی از مسئولان سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران از ساعات ابتدایی صبح در ورزشگاه آزادی حضور دارد.

* طرفداران تیم استقلال در واکنش به شعارهای پرسپولیسی‌ها عیله نیکبخت واحدی و مجیدی علیه علی پروین شعار می دهند.

* هواداران تیم استقلال از غیبت خسرو حیدری بسیار ناراحت بوده و برخی از آنها وقتی صحبت های قلعه نویی در برنامه ورزش و مردم را از طریق موبایل های خود تماشا کردند فردین عابدینی را تشویق می کردند.

* هواداران استقلال و پرسپولیس در حالی که به تشویق تیم خود می پردازند در برخی از مواقع علیه هم فحاشی می کنند که این مسئله باعث شد تا سرو صدا در استادیوم آزادی بیشتر شود.گوینده ورزشگاه نیز از تماشاگران خواست احترام یکدیگر را حفظ کنند. گوینده ورزشگاه اعلام کرد: از شما خواهش می کنم از الفاظ رکیک استفاده نکنید.

وی در پایان توضیحاتش به تماشاگران گفت: اگر شما هواداران در استادیوم نباشید ورزشگاه مثل گورستان می ماند! الفاظ رکیک برای شما اممتیاز منفی دارد و شما هم برای ما همم عزیز هستید.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۸: ۵۰ آغاز می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391