برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران: برای ۳ امتیاز وارد زمین می‌شویم

چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۰ — فارس

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: تمام بازیکنان برزیل را می‌شناسم و نیازی نبود که تمرینات آنها را از نزدیک ببینم.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران فردا در اولین دیدار خود در جام جهانی فوتبال ساحلی تاهیتی به مصاف برزیل تیم اول جهان خواهد رفت. در فاصله یک روز مانده به شروع بازی‌ها سرمربی تیم ملی ایران در مورد این بازی صحبت‌هایی را انجام داد.

مارکو اوکتاویو گفت: بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند و هماهنگی خوبی بین همه آنها به وجود آمده است. ریکاوری روزهای گذشته کمک کرد تا سطح آمادگیمان حفظ شود.

وی ادامه داد: بازی اول ما مقابل برزیل خواهد بود و ما برای این دیدار بسیار پر انگیزه هستیم. این که در مقابل چه تیمی بازی داریم مهم نیست، برای ما مسئله اصلی این است که هر بازی سه امتیاز دارد و به زمین مسابقه می رویم تا برای به دست آوردن سه امتیاز بجنگیم. هدف ما در تمام اردوهای برگزار شده تا امروز همین بوده و زمان نمایش آن است.

سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در پاسخ به این سوال که آیا تمرینات روزهای گذشته تیم برزیل را از نزدیک دنبال کرده است یا خیر، گفت: نیازی نبود تا تمرینات آنها را پیگیری کنم چون تمام بازیکنان و ویژگی های هر کدام از آنها را می شناسم. برزیل تیم اول رده بندی فیفا است و همیشه شانس اول قهرمانی مسابقات خواهد بود. می دانیم در مقابل چه تیمی با چه سبک دیدار خواهیم کرد اما نمی توانم نتیجه را پیش بینی کنم، مطمئنم بازی سختی بین تیمی با شیوه بازی آمریکای جنوبی و تیمی با شیوه بازی آسیایی خواهد بود.

اوکتاویو در پایان و در خصوص سطح میزبانی جام جهانی توسط تاهیتی گفت: تمام شرایط خوب و مناسب است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391