برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه‌نویی: کج دار و مریز فوتبال بازی می کنیم

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — خبرآنلاین

سرمربی استقلال می گوید بازیکنانش از ابتدای فصل خوب ریکاوری نشده اند.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه‌نویی در کنفراس خبری قبل از بازی با راه آهن گفت: «من یک تشکر ویژه دارم از همه هواداران استقلال.به خصوص آنهایی که برای تشویق تیم به آزادی آمده بودند.آنها یک روز با شکوه را برای ما رقم زدند.»
قلعه نویی سپس درباره راه آهن حرف زد و گفت:«این بازی چند حسن برای من دارد.من و ابراهیم زاده با هم در تیم ملی همکار بوده ایم.می دانم که بازی سختی داریم.البته مشکل هم داریم.اینکه بازیکنان ما از ابتدای فصل خوب ریکاوری نشده اند و کج دار و مریز داریم فوتبال بازی می کنیم. بعضی از بازیکنان ما زود مصدوم می شوند آن هم به این دلیل است که فرم بدنی آنها شکل نگرفته است.»
او با بیان اینکه قصد دخالت در کار سازمان لیگ را ندارد ادامه داد:«نمی خواهم در این مسائل دخالت کنم اما ای کاش بازی ما در روز دوشنبه برگزار می شد.ما مجبور هستیم به قانون احترام بگذاریم.همیشه هم تابع قانون بوده ایم اما چه بهتر که برنامه ریزی خوبی می شد.»
قلعه نویی در پایان درباره بازی برگشت با بوریرام هم حرف زد و گفت:«من از کروش خواهش کرده بودم که بازیکنان استقلال را در این اردو دعوت نکند.حتی با نمازی هم حرف زدم.ما هم از لحاظ بدنی باید ریکاوری کنیم و هم هماهنگ شویم تیموریان با تیم هماهنگ نیست و آن تایم ۱۰ روزه فرصت خوبی برای هماهنگی استقلال است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391