برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی: از قضاوت جهانبازی متعجبم

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۹ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی استقلال گفت: در بازی اصفهان دو پنالتی ما را نگرفتند و سوت های زیادی بر ضرر تیم ما زده شد و اعصاب تیم ما را داور به هم ریخت و تعجب می کنم که چرا آقای جهانبازی این گونه قضاوت کرد!

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه نوعی افزود: خوشبختانه تیم پزشکی ما زحمت کشیده بازیکنان ما رسیده اند ولی بازی که مقابل ذوب آهن باختیم یک قسمت آن را خود ما مقصر بودیم و یک قسمت آن اشتباهات داوری بود من امسال می خواستم راجع به داوری صحبت نکنم الان هم به گروه آن‌ها احترام می گذارم ولی من از آقای اصفهانیان خواهش می کنم که این باخت هایی را که نصیب ما شد را آنالیز کند، از بازی سپاهان گرفته تا استقلال خوزستان و ذوب آهن اشتباهات داوری گریبان گیر ما بود.

در بازی اصفهان هم دو پنالتی ما را نگرفتند و سوت های زیادی بر ضرر تیم ما زده شد و اعصاب تیم ما را داور به هم ریخت و تعجب می کنم که چرا آقای جهانبازی این گونه قضاوت کرد، من از آقای اصفهانیان خواهش می کنم سه بازی که ما باختیم را داوری اش را نقد کنند نمی گویم عمدی در کار بوده است.

وی ادامه داد: هیچ کمکی به استقلال نشد، آقای تاج و آقای بهروان! چه اشکالی دارد به استقلال نگاه ملی داشتید و به استقلال استراحت می دادید تا ما کار تاکتیکی می کردیم؟

پس نگویید نگاه ملی و استقلال ایران! نوری، آندو و عابدینی باز مصدوم شدند. هیچ کاری برای ما نکردند و آقای صالح می گفت وقتی در سایپا بودیم یک بازی ما را برداشتند تا کمک بشود.

وی تصریح کرد: نمی دانم چرا اسم استقلال و قلعه نوعی می آید همه موضع می گیرند.

قلعه نوعی در خصوص بازی با بوریرام گفت: بازی سختی را پیش رو داریم، ما با یک تیم چند ملیتی بازی داریم، انها یکشنبه یک بازی دارند که ما آن را آنالیز خواهیم کرد و چون مربی آن‌ها عوض شده باید ببینیم سیستم بازی آن‌ها عوض شده یا نه. از آقای دکتر جلالی هم تشکر می کنم که بازی ما را آنالیز کردند.

وی خاطر نشان کرد: در تهران هدف اولمان این بود که گل نخوریم، در تایلند هدف اولمان گل زدن است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391