برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: نمی‌خواهیم وضعیت جدول فریب‌مان دهد

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۸ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه نفت تهران می‌گوید که تیمش فریب جایگاه خود در جدول لیگ برتر را نمی‌خورد و همچنان برای بهتر شدن تلاش می‌کند.

منصور قنبرزاده

منصور قنبرزاده درباره وضعیت فعلی کمیته فوتبال نفت تهران که در جایگاه دوم رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد، اظهار کرد: سعی می‌کنیم که وضعیت جدول فریب‌مان ندهد، چون فعلا فقط هشت هفته از فصل گذشته است. تیم ما به امید خداوند کارش را ادامه می‌دهد و تلاش خود را می‌کند. باقی امر به دست خداست.

وی در ادامه به میانگین سنی‌ تیمش و هزینه‌های آن اشاره کرد: تیم جوانی داریم. چندین بازیکن ما از لیگ یک آمده‌ و سه نفر هم به تیم ملی امید دعوت شده‌اند. از طرف دیگر تیم ما از نظر میزان هزینه جزو چهار تیم پایین جدول است. ما بازیکنانی مثل کامیابی‌نیا، وحید امیری و بوحمدان داریم که کمتر تیمی ریسک استفاده از چنین بازیکنانی را انجام داده است.

قنبرزاده افزود: وضعیت خود و تیم‌های دیگر را بررسی کرده‌ و می‌دانم که واقعا از نظر هزینه جزو چهار تیم پایین هستیم. فولاد همانند ما هزینه کمی داشت ولی به نسبت ما هزینه‌اش بیشتر بوده است. اگر وضعیت ما را با باشگاه‌های صنعتی و نمایندگان آسیایی مقایسه کنید می‌بینید که آنها هزینه‌های زیادی داشته‌اند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در ادامه با اشاره به تغییر کادرفنی دو تیم لیگ برتری در هفته هشتم فصل جاری گفت: برای انتخاب مدیر، مربی و مسئول تیم‌ها باید شاخصه‌هایی تعریف شود. وقتی مربی با توجه به آن شاخصه‌ها انتخاب شد نباید به هر دلیلی دستخوش تغییر شود. فصل گذشته در مقطعی پنج باخت پیاپی داشتیم ولی به کادرفنی استرس وارد نکرده و بر عکس از آنها خواستیم که دلیل این نتایج را بررسی کنند. با کادر فنی از زاویه تهدید عمل نکردیم چون این کار اصلا صحیح نیست.

وی ادامه داد: برخی مدیران به دلیل فشار هواداران تصمیم‌های آنی می‌گیرند. سابقه هم نشان می‌دهد که بیش از ۹۰ درصد تغییرات کادرفنی در تیم‌ها نتیجه‌ای نداشته است. مثلا نفت آبادان با چند تغییر مربی نتیجه بهتری نگرفت یا گهر دورود به همین شکل. تجربه نشان داده که تغییرات مربی جواب نمی‌دهد، پس کار درستی نیست. برخی تیم‌ها پس از هشت هفته با توجه به امکانات نتایج بدی نگرفته‌اند. به عنوان نمونه فجرسپاسی با امکاناتی که دارد، نتایج بدی نگرفته؛ ضمن اینکه باید پرسید مدیران این باشگاه با توجه به شرایط و امکانات موجود چه انتظاری از کادرفنی داشته‌اند. اگر بهترین مربی را هم بیاورند، اگر ابزار لازم وجود نداشته باشد، نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

وی درباره وضعیت رشته‌های غیرفوتبالی باشگاه نفت هم گفت: امسال دوومیدانی را در اختیار خود گرفتیم و سایر رشته‌هایمان را هم ادامه می‌دهیم. شرکت ملی نفت ایران تصمیم گرفت که رشته‌های ورزشی را بین باشگاه‌های زیرمجموعه خود تقسیم کند. در نتیجه همین که این رشته‌ها حذف نشده‌اند، اتفاق خوبی است.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در ادامه درباره وضعیت آکادمی و مدرسه فوتبال باشگاهش گفت: در همه رده‌های سنی تیم داریم ولی وضعیت آکادمی باید مطابق ایده‌آل ما پیش برود. به امکاناتی نیاز داریم که خارج از سازمان است. کسی را می‌خواهیم که سرمایه‌گذاری وسیعی در این زمینه انجام دهد. برخی از امکاناتی که می‌خواهیم به ساختار فدراسیون فوتبال مربوط است و برخی به کمیته حقوقی این فدراسیون بازمی‌گردد. مثلا بحث قرارداد بازیکنان پایه مسئله مهمی است که باید بررسی شود. اگر باشگاه پنج سال روی یک بازیکن سرمایه‌گذاری کند ولی وقتی قرار است از او استفاده کند به جای دیگری برود، باشگاه مبدا متضرر می‌شود. باید مکانیزم‌های تشویقی در فوتبال پایه شکل گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391