برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میلاد غریبی به دفاع چپ می رود

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۸ — باشگاه خبرنگاران

علی دایی در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازیهای درون تیمی از میلاد غریبی در دفاع چپ استفاده کرده و به نظر می رسد برای تغییر پست او برنامه ای دارد.

میلاد غریبی

میلاد غریبی در بعضی بازیهای درون تیمی پرسپولیس به عنوان دفاع چپ تلاش کرده است.
به نظر می رسد این اقدام دایی به دو دلیل صورت گرفته است، اول آنکه تا رسیدن پولادی به شرایط مسابقه، میثم حسینی تنها چپ پای تخصصی در خط دفاع است و او هم دو اخطاره است. دوم اینکه با آمدن خلعتبری، ترافیک در خط حمله و هافبکهای هجومی بسیار سنگین شده و برای میدان دادن به غریبی تغییر پست یک تدبیر است.

میلاد غریبی درباره این تغییر پست و توانایی حضور در آن می گوید: من برای تلاش کردن کاملا به آینده امیدوار هستم. دایی بی حساب کاری نکرده است. دیدید که هریک از بچه های جدید هم که تلاش کرده اند، عالی بودند.

من پنهان نمی کنم که حضور در خط حمله یا حداقل پشت خط حمله را دوست دارم و به آن خو گرفته ام، ولی اگر کادر فنی تشخیص دیگری بدهد، سراپا گوشم و در اختیار تیم خواهم بود.

وی ادامه داد: چپ پا که هستم و در زمان علی دولتی که در تیم ملی بودم، دفاع چپ به میدان می رفتم، البته فکر نمی کنم نیازی باشد در این پست قرار گیریم، چون میثم حسینی واقعا عالی کار کرده و واقعا خط دفاع مطمئنی دارم. پولادی هم تا چند وقت دیگر می رسد و ما دو نفر از بهترین‌ها را در این پست داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391