برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غریبی: می خواهم مثل صادقیان و عالیشاه باشم

چهارشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۲ — گل

آسیاب به نوبت، وقت بازی کردن من هم می‌شود. نه تنها ناامید نیستم بلکه با انگیزه و روحیه تمرین می‌کنم

بعد از نمایش ۴۵ دقیقه ای در کرج و مقابل تیم سابق میلاد غریبی دوباره رفت روی نیمکت در حالی که قبل از آن روی او حساب ویژه ای باز می شد.با این وجود هافبک – مهاجم جوان پرسپولیس باز هم امیدوار است.

میلاد غریبی در باره بازی نکردنش گفت:« آسیاب به نوبت، وقت بازی کردن من هم می‌شود. نه تنها ناامید نیستم بلکه با انگیزه و روحیه تمرین می‌کنم تا وقتی بازی کردم، مثل صادقیان و عالیشاه که خوب بودند، خوب عمل کنم و کادر فنی را از اینکه انتخابم کردند، سربلند کنم.»

وی ادامه داد:« قبل از شروع فصل نسبت به ما جوانترها تردیدهایی وجود داشت ولی الان بچه‌هایی که فرصت بازی پیدا کردند، طوری عمل کردند که معلوم شد کادر فنی نفرات را حساب شده انتخاب کرده است و می‌خواهم وقتی من هم بازی کردم، این روند را ادامه بدهم.»

غریبی که با سایت رسمی باشگاهش مصاحبه کرده درباره شرایط تیمش هم گفت:«جلوی نفت خوب نبودیم اما آن بازی تمام شده، الان تمرکز بچه‌ها روی بازی با فولاد است و این بازی فرصت خوبی برای جبران خواهد بود. مقابل نفت غافلگیر شدیم و با اراده‌ای که در بچه‌ها وجود دارد، فکر نمی‌کنم این اتفاق دوباره تکرار شود»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391