برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر جدید ابومسلم: قصد خرج کردن یک ریال هم ندارم!

دوشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۳ — فارس

تیم فوتبال ابومسلم خراسان از سوی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به یک شرکت ساختمانی واگذار شد.

در حالی که این روزها ابومسلم به دو تیم تبدیل شده است و یک گروه با سرمربیگری علی حنطه و خداداد عزیزی با مدیریت اسماعیل وفایی در یک نقطه مشهد و یک تیم دیگر با سرمربیگری عباس چمنیان در جای دیگری از مشهد به تمرین می پردازند، خبر واگذاری این تیم از سوی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داد.

مدیر جدید ابومسلم فردی ۲۸ ساله به نام احسان سحر خیز است. تمام این اتفاقات در حالی رخ داده است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکمی مالکیت وفایی را تایید کرده است.

مدیر جدید ابومسلم در گفت‌وگو با فارس در خصوص حضورش در این تیم گفت: مدتی بود که این پیشنهاد را به من داده بودند و من هم به دلیل اینکه دغدغه مشخص شدن وضعیت این تیم را داشتم تصمیم گرفتم تا برای حل موضوع به این تیم وارد شوم.

سحرخیز ادامه داد: واقعا تا همین دو یا سه هفته قبل روحم هم از این موضوع خبر نداشت که قرار است من را به عنوان مدیر تیم انتخاب کنند و برنامه ای هم برای آن نداشته و ندارم، اما مطمئن هستم که می توان این تیم را بهتر از قبل مدیریت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر می خواهید برای ابومسلم هزینه کنید اظهار داشت: من فعلا هیچ قصدی برای هزینه کردن و پول دادن ندارم. در حال حاضر موضوع مالکیت ابومسلم به من واگذار نشده است که بخواهم در مورد آن صحبت کنم و صرفا بنده را به عنوان یک مدیر تام الاختیار در خصوص این تیم معرفی کردند و بررسی واگذاری مالکیت قطعی این تیم را به من منوط به یک سری شرایط کرده اند و تا آن زمان نیز یک ریال پرداخت نخواهم کرد.

سحرخیز با اشاره به این سوال که در حال حاضر ابومسلم در شرایط اضطرار قرار دارد و نیاز مبرم به پول دارد تصریح کرد: نه به نظر من این شرایط الان وجود ندارد! اما اگر به نقطه ای برسیم که باید پولی تزریق کنیم درباره اش فکر می کنیم و تحت لوای مدیریت خودم این پول را پرداخت خواهم کرد تا اگر شرایط دیگری به وجود آمد و من نبودم بتوانم آن پول را پس بگیرم.

مدیر جدید ابومسلم در خصوص اینکه اگر قرار نیست پول خرج کنید پس برای چه آمده اید گفت: من نمی دانم ولی به هر حال الان تیم در اختیار من است و من هم تا مشخص نشدن مالکیت تیم ابومسلم هیچ هزینه ای نمی کنم.

وی در خصوص دخالت بازیکن سابق استقلال در ورودش به ابومسلم نیز اظهار کرد: ایشان از دوستان نزدیک بنده هستند اما دخالتی در ورود من به ابومسلم نداشته اند، اما چنانچه سرمربی تیم نیز نظرش باشد قطعا او را به عضویت ابومسلم در خواهم آورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391