برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قوچان نژاد: می خواهم بیشتر بازی کنم

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۱ — گل

به ۴ روز پایانی مهلت نقل و انتقالات رسیدیم.من نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد.باید بگویم در حال حاضر پیشنهادی که ذهنم را به سمت خود معطوف کند ندارم

رضا قوچان نژاد که فرشته ی نجات تیم ملی ایران در راستای صعود به جام جهانی بود این روزها شرایط خوبی در استانداردلیژ ندارد و اکثرا روی نیمکت این تیم نشسته است.
قوچان نژاد که میداند شرایط این فصلِ منتهی به جام جهانی حساس است در این رابطه گفت: با توجه به اینکه سال آینده، جام جهانی را در پیش داریم می خواهم شرایطی فراهم باشد که هر چه بیشتر بازی کنم.این اتفاق می تواند در استاندارد برایم بیفتد و یا جای دیگری که آینده آن را مشخص می کند.مسابقات لیگ بلژیک بسیار سطح بالایی دارند ولی من در آن بازی نمی کنم.
در طول پنجره ی نقل و انتقالات نام های زیادی پیرامون قوچان نژاد مطرح شد ولی هیچ کدم آنها به واقعیت نپیوست . گوچی در این باره و مهلت کم تا پایان نقل و انتقالات می گوید: به ۴ روز پایانی مهلت نقل و انتقالات رسیدیم.من نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد.باید بگویم در حال حاضر پیشنهادی که ذهنم را به سمت خود معطوف کند ندارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391