برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قوچان نژاد: می خواهم بیشتر بازی کنم

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۱ — گل

به ۴ روز پایانی مهلت نقل و انتقالات رسیدیم.من نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد.باید بگویم در حال حاضر پیشنهادی که ذهنم را به سمت خود معطوف کند ندارم

رضا قوچان نژاد که فرشته ی نجات تیم ملی ایران در راستای صعود به جام جهانی بود این روزها شرایط خوبی در استانداردلیژ ندارد و اکثرا روی نیمکت این تیم نشسته است.
قوچان نژاد که میداند شرایط این فصلِ منتهی به جام جهانی حساس است در این رابطه گفت: با توجه به اینکه سال آینده، جام جهانی را در پیش داریم می خواهم شرایطی فراهم باشد که هر چه بیشتر بازی کنم.این اتفاق می تواند در استاندارد برایم بیفتد و یا جای دیگری که آینده آن را مشخص می کند.مسابقات لیگ بلژیک بسیار سطح بالایی دارند ولی من در آن بازی نمی کنم.
در طول پنجره ی نقل و انتقالات نام های زیادی پیرامون قوچان نژاد مطرح شد ولی هیچ کدم آنها به واقعیت نپیوست . گوچی در این باره و مهلت کم تا پایان نقل و انتقالات می گوید: به ۴ روز پایانی مهلت نقل و انتقالات رسیدیم.من نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد.باید بگویم در حال حاضر پیشنهادی که ذهنم را به سمت خود معطوف کند ندارم.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391