برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین تراکتورسازی؛ همه مصدومان رسیدند

سه‌شنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۰۵ — گل

محمد ابراهیمی که ظاهرا تا ساعت ۲۴ دیشب در بیمارستان حضور داشته، طبق نظر پزشکان معالج از بیمارستان مرخص شد و در تمرینات عصرگاهی این تیم پابه‌پای بازیکنان دیگر تمرین کرد

تیم تراکتورسازی تبریز

تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی از ساعت ۱۸ امروز در مجموعه اختصاصی این باشگاه پیگیری شد ، حضور تمامی بازیکنان مصدوم بهترین خبر برای جلالی وهواداران این تیم بود که بعد چند هفته یکبار دیگر مجموعه بازیکنان در کنار هم به تمرین پرداختند ، مهدی کیانی هر چند برای بازی با سایپا بدلیل سه کارته شدن محروم است ولی تمرینات خود را بطور جدی دنبال کرد ، محسن ربیع خواه ، سعید دقیقی ، محسن دلیر، مهدی کریمیان ومیثم بائو از جمله بازیکنان مصدوم این تیم بودند که بدون مشکلی خاص بطور جدی در تمرینات حاضر شدند .

یک خبر خوش دیگر برای این تیم حضور محمد ابراهیمی بود که ظاهرا تا ساعت ۲۴ دیشب در بیمارستان حضور داشته وطبق نظر پزشکان معالج از بیمارستان مرخص ودر تمرینات عصر گاهی این تیم پا بپای بازیکنان دیگر تمرینات خود را ادامه داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391