برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین پرسپولیس: اتوبوس پشت درِ تمرین سرخپوشان!

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۶ — تسنیم

نوجوانان ۲ مدرسه فوتبال میهمانان ویژه تمرین امروز پرسپولیس بودند.

تیم پرسپولیس

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ پشت درهای بسته ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد. در این تمرین همه بازیکنان پرسپولیس حضور داشتند.

* علی دایی با تاخیر در تمرین سرخپوشان حضور پیدا کرد.

* نوجوانان ۲ مدرسه فوتبال خود را به درفشی‌فر رسانده بودند. ۲ اتوبوس از باشگاه سرخپوشان اراک، یاران مهدوی‌کیا و همچنین پیشگامان شهرستان قوچان در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کردند که البته آنها هم پشت در ماندند.

* یک هوادار خانم با یک فرد دیگر با موتور ۳ چرخ به درفشی‌فر آمد و بعد از اینکه نامه خود را به علی دایی رساند محل تمرین پرسپولیس را ترک کرد.

* حدود ۵۰ هوادار پشت درهای بسته در سکوت نظاره‌گر تمرین پرسپولیس بودند. در میان آنها لیدرها هم دیده می‌شدند.

* شاگردان دایی در تمرین امروز، به دویدن، گرم کردن، انجام حرکات کششی، پاسکاری تحت فشار و فوتبال درون تیمی پرداختند. بخش فوتبال تمرین پرسپولیس حدود ۴۰ دقیقه طول کشید.

* مهرداد پولادی در تمرین امروز حضور داشت و به کار با وزنه و دوچرخه ثابت پرداخت تا زودتر بتواند در تمرینات گروهی پرسپولیس شرکت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391