برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برنامه هفته چهارم جام حذفی اعلام شد؛ تراکتورسازی و ماشین سازی به هم خوردند

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۹ — باشگاه خبرنگاران

در دور چهارم جام حذفی باشگاههای فوتبال ایران ، تیم های تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

تیم صبای قم

هفته چهارم از رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌ها کشور درحالی روز جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده با برگزاری ۱۱ دیدار و با حضور تیم‌های دسته اولی پیگیری می‌شود که تراکتورسازی و ماشین سازی و گسترش فولاد با میناب طیور هرمزگان به مصاف هم می روند تا در پایان دیدارهای این مرحله، حریفان تیم‌های لیگ برتر خصوصا تیم‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس مشخص خواهند شد.

برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

جمعه - ۹۲/۶/۲۹
* پدیده مشهد - شهرداری اردبیل، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

شنبه - ۹۲/۶/۳۰
* سیاه جامگان مشهد - صنعت نفت آبادان، ساعت ۱۵:۳۰، ثامن الائمه مشهد
* یزد لوله - نوژن شهرداری نوشهر، ساعت ۱۵:۴۵، شهید نصیری یزد
* مس رفسنجان - گاز فجر بم بوشهر، ساعت ۱۵:۴۵، تختی رفسنجان
* شهدا ارتش اصفهان - کاسپین قزوین، ساعت ۱۶، تختی اصفهان
* پرسپولیس گناوه - نفت مسجد سلیمان، ساعت ۱۶:۱۵، شهید سراجی گناوه
* تالار وحدت همدان - گل‌گهر سیرجان، ساعت ۱۶:۱۵، قدس همدان
* نفت نوین آبادان - شهرداری دزفول، ساعت ۱۶:۱۵، تختی آبادان
* ملی حفاری اهواز - الوند همدان، ساعت ۱۶:۱۵، اختصاصی نفت اهواز
* نفت امیدیه - گیتی پسند اصفهان، ساعت ۱۶:۱۵، تختی امیدیه
* داماش ایرانیان - شهرداری جویبار یا صنایع دفاع تهران، ساعت ۱۶ (با توجه به اینکه پرونده شهرداری جویبار در ارکان قضایی مفتوح است، در صورت صدور رای قطعی جهت تعیین تیم مورد نظر تا روز بازی، این مسابقه برگزار می‌شود. در غیر اینصورت تیم شهرداری جویبار و یا تیم تعیین شده از سوی ارکان قضایی از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.
طبق دیدارهای برگزار شده، برنامه مرحله یک‌شانزدهم نهایی رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است: (تیم‌های میزبان و میهمان این مرحله بعد از پایان مرحله چهارم مشخص می‌شود)
* استقلال تهران - برنده دیدار شهدا ارتش اصفهان با کاسپین قزوین
* ملوان بندرانزلی - برنده دیدار مس رفسنجان با گاز فجر بم بوشهر
* نفت تهران - برنده دیدار داماش ایرانیان با شهرداری جویبار یا صنایع دفاع تهران
* ذوب‌آهن اصفهان - پیام آمل
* صبای قم - برنده دیدار نفت امیدیه با گیتی پسند اصفهان
* مس کرمان - برنده دیدار نفت نوین آبادان با شهرداری دزفول
* گسترش فولادتبریز - میناب طیور هرمزگان
* سپاهان اصفهان - برنده دیدار سیاه جامگان مشهد با صنعت نفت آبادان
* سایپا البرز - پرسپولیس گناوه با نفت مسجد سلیمان
* تراکتورسازی تبریز - ماشین سازی تبریز
* داماش گیلان - برنده دیدار یزد لوله با نوژن شهرداری نوشهر
* راه‌آهن سورینت - برنده دیدار تالار وحدت همدان با گل‌گهر سیرجان
* فولاد خوزستان - فولاد یزد
* فجرسپاسی شیراز - فولاد نوین اهواز
* پرسپولیس تهران - برنده دیدار پدیده مشهد با شهرداری اردبیل
* استقلال صنعتی خوزستان - برنده دیدار ملی حفاری اهواز با الوند همدان

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391