برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضاحقیقی: استقلالی‌ها احترام ما را نه،احترام مردم را نگه دارند

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۳ — خبرآنلاین

هافبک پرسپولیسی‌ها از دست بعضی بازیکنان استقلال ناراحت است.

رضا حقیقی هافبک پرسپولیس به شدت از نوع کری خوانی استقلالی‌ها ناراحت است و این رفتار را شایسته رقیب نمی داند . او که در بازی با استقلال مامور از کار انداختن آندو بود و در این کار هم نسبتا موفق شد در مجموع از دربی راضی نبود .

به نظر از دربی راضی نیستی ؟

بیشتر از دربی از مصاحبه های بعضی از استقلالی‌ها ناراحتم . بعضی از بازیکنان طوری در مورد پرسپولیس حرف می زنند که واقعا تعجب می کنم . اگر به ما احترام نمی گذارید مهم نیست حداقل به مردم احترام بگذارید .این تیم سی میلیون نفر تماشاگر دارد . اصلاشما قهرمان جهان، قبول اما ادب و احترام به حریف چه می شود؟

چه کسی مصاحبه کرده که ناراحت شدی ؟

فقط من ناراحت نشدم در رختکن تیم همه ناراحت بودند . از مدیریت باشگاه تا علی دایی. ما که ادعایی نداریم اما چیزی که در زمین بود را همه دیدند. همه دیدند که استقلال بهتر از مانبود.دیگر چرا تا این حد کری می خوانید و پرسپولیس را تخریب می کنید؟ من همیشه به امیر قلعه نویی احترام گذاشتم چون مربی است و احترام مربیان هم واجب.ما یک بی احترامی به یک استقلالی نکردیم که بعد از بازی هر کسی در مورد پرسپولیس حرف می زد. این تیم حرمت دارد،تماشاگر دارد که این طور در موردش حرف می زنید .

کدام بازیکن حرف زده است ؟

من اسم از کسی نمی آورم اما کری خوانی که کاری ندارد من هم می توانم هر حرفی بزنم اما ما به تماشاگران و کادرفنی و مدیریت استقلال احترام می گذاریم .شما هم بی احترامی نکنید .

فکر می کردی دربی چنین کیفیتی داشته باشد ؟

به هر حال بعضی وقت‌ها فوتبال اینگونه می شود. این نه واقعیت دو تیم است و نه واقعیت فوتبال ایران . این بازی حساسیت خودش را داشت و بیشتر درگیری وسط زمین بود . به هر حال بعضی وقت‌ها چنین اتفاقاتی می افتد . اگر کسی از بازی ما ناراحت است من به نوبه خودم معذرت می خواهم . اما هر چه از بازی می گذشت حساسیت کمتر می‌شد و بازی بهتر .

شما از تساوی راضی هستید ؟

ما برد می خواستیم همان طور که استقلالی‌ها هم با برد خوشحال می شدند.تساوی نتیجه مطلوبی نیست با این حال یک امتیاز هم می تواند ما رابرای قهرمانی کمک کند.

در طول بازی چندین بار با آندو درگیر های سفت و سختی داشتی ؟

این درگیری‌ها داخل زمین بود و تمام شد و رفت . من همیشه به آندو احترام می گذارم . او در این بازی یار رودر روی من بود و باید با او درگیر می شدم.

چرا این بازی موقعیت زیادی نداشت ؟

گفتم که جنگ وسط زمین بود و به همین دلیل بیشتر بازی فیزیکی شد . این بازی تمام شد و به تاریخ پیوست دیگر نباید در موردش صحبت کرد .

روند پرسپولیس بعد از این دربی را چطور می بینی ؟

ما راه خودمان را می رویم و هدف خودمان را داریم . درست است که نتیجه دربی بیشتر از سه امتیاز برای دوتیم و تماشاگران ارزش دارد اما دیگر تمام شد و باید حالا به فکر پیروزی مقابل گسترش فولاد باشیم.

حرف آخر ؟

برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم .چون نماینده ایران است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391