برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاجیلو : بردن آبروی افراد افتخار نیست

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۷ — گل

همه فعالیت های مان را به صورت مستند در آرشیو داریم و افتخار می کنیم که با سلامت اخلاقی و وجدان پاک فرزندان استقلال را تربیت کرده ایم.

اصغر حاجیلو

اصغر حاجیلو ، پیشکسوت و ستاره اسبق باشگاه استقلال که چندی پیش از تصمیم خود برای خروج از آکادمی این باشگاه خبر داده بود ، در خصوص صحبت های اخیر رضا رجبی ، مسئول پیشین این آکادمی گفت : آقایان گفته اند که بنده حق انعقاد قرارداد با آکادمی را ندارم و به لحاظ قانونی قرارداد بنده زیر سوال است در صورتی که من سالها در آموزش و پرورش و دادگستری به صورت شرکتی قرارداد داشتم و اکنون هم طبق صنوات گذشته به صورت شرکتی با حوزه هنری قرارداد دارم و همکاری من با این ارگان‌ها به هیچ وجه به صورت رسمی نبوده است ، به این ترتیب قرارداد من با استقلال یا هر سازمان دیگر هیچ منع قانونی نخواهد داشت.
این پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص القابی که در فوتبال به وی نسبت داده اند نیز افزود : القاب همه فوتبالیست‌ها را مردم به انها داده اند و هیچ کسی برای خودش لقبی نساخته است . از ژنرالی که به امیر قلعه نویی نسبت می دهند و پیش تر لقب " سلطان " که به علی جباری می گفتند تا محبتی که مردم به من داشته اند و لقب " عمو " را به من نسبت می دادند. من همیشه قدردان محبت مردم بوده و هستم و به نظرم این احترام است که می ماند و افتخار من عمو شدن برای برخی نیست . بنده افتخار می کنم که پدر خوبی برای فرزندانم هستم .
وی ادامه داد : من و همکارانم در دوره مسئولیت کنونی در آکادمی استقلال همه فعالیت های مان را به صورت مستند در آرشیو داریم و افتخار می کنیم که با سلامت اخلاقی و وجدان پاک فرزندان استقلال را تربیت کرده ایم.
حاجیلو همچنین درباره صحبت های اخیر رجبی افزود : آقایان علیه بزرگان و پیشکسوتان مصاحبه می کنند و در محافل مختلف آن را به صورت شفاهی تکذیب می کنند و به نظر من این دور از اخلاق است. کسانی که دم از احترام و ادب به بزرگتران خود می زنند ، اسطوره های مکتب استقلال را به دادگاه می کشانند و از هر دری علیه آنان مصاحبه می کنند .
وی در آخر نیز گفت : من با گذشته و حال این آدم هیچ کاری ندارم و قصد ندارم جوابی را به صحبت های او بدهم و اعتقادم این است که گذشته هر شخصی به خودش مربوط است و من دراین باره حرفی نزنم شاید بتهر باشد. اگر بحثی اتفاق افتاده که از نظر این آقا بحث امنیتی محسوب می شده بهتر است که با مراجعه به مراجع قضائی مرتفع شود. من به احترام باشگاه بزرگ استقلال و هواداران فهیم مان تصمیم ندارم به صحبت هایی که مطرح شده جواب بدهم و احساس می کنم اگر بخواهم پاسخ این صحبت‌ها را بدهم ، شان باشگاه و فوتبال مان زیر سوالی خواهد رفت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391