برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاجیلو:فتح‌الله‌زاده خواست فعلا به کارم ادامه دهم

دوشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۴ — فارس

رئیس آکادمی باشگاه استقلال گفت: به فتح‌الله‌زاده گفتم من را از این دردخانه نجات دهد ولی او خواست فعلا به کارم ادامه دهم.

اصغر حاجیلو

اصغر حاجیلو در خصوص حضورش در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال و ملاقات با فتح‌الله‌زاده گفت: هنگامی که فتح‌الله‌زاده را دیدم متوجه شدم که این بار موهای ابروی او سفید شده است البته درد او این بار درد بی‌پولی نبود و مشکلات دیگری باعث رنجش خاطر مدیرعامل استقلال شده است.

وی افزود: همان مشکلاتی که در گفت‌وگو با فارس تاکید کرده بودم به فتح‌الله‌زاده گفتم و حتی از او خواستم من را از این «دردخانه» نجات دهد. به او گفتم ممنون می‌شوم که از آکادمی استقلال بروم ولی فتح‌الله‌زاده خواست فعلا به کارم در آکادمی ادامه دهم تا برای این جا تصمیم‌گیری جدید شود.

رئیس آکادمی استقلال در ادامه صحبت‌هایش گفت: از او خواستم هر اتفاقی افتاد به من قول بدهد اول پول مربیان باغیرتم را که در این دو سال برای ما کار کردند پرداخت کند و از چند پدر و مادری که به خصوص در این مدت به ما کمک کردند، تشکر کند. یادتان باشد که قلعه‌نویی در این مدت خیلی به ما کمک مالی کرد و من دوست داشتم وقتی می‌روم بدهکار آن مربیان عزیز نباشم و گوشه‌ای از زحمات آنها را جبران کنم.

پیشکسوت تیم استقلال با انتقاد از برخی از همدوره‌ای‌های خود اظهار داشت: از پیشکسوتان می‌خواهم اگر نمی‌خواهند به قلعه‌نویی کمک کنند نمک به زخم او نپاشند تا او به کارش را انجام دهد. فتح‌الله‌زاده، بهرام امیری، کامران منزوی و نظری جویباری به همراه قلعه‌نویی از دوستان صمیمی هستند و دوستی آنها ریشه در خاک دارد. خودم شاهد بودم وقتی فتح‌الله‌زاده استعفا داد قلعه‌نویی از کانادا زنگ زد و گفت استعفای من را هم بنویس. که فتح‌الله‌زاده پاسخ داد من دوست داشتم با تو یک جام بگیرم.

حاجیلو ادامه داد: امیدوارم دوستان، رفاقت این اسامی را خراب نکنند چون می‌دانم اگر فتح‌الله‌زاده همین حالا به نظری جویباری زنگ بزند او از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

وی در پایان گفت: امسال شاهد هستم که هواداران پرسپولیس از طریق شرکت‌های گمرک و جاهای مختلف به رویانیان کمک می‌کنند ولی دوست دارم این اتفاق در استقلال بیفتد. متاسفانه وقتی عده‌ای اعلام آمادگی می‌کنند که به استقلال بیایند و کمک کنند ناهار و شام‌شان را با فتح‌الله‌زاده می‌خورند و از او می‌خواهند که معاونانش را بیرون کند تا به جای آنها در باشگاه حضور پیدا کنند. امیدوارم هر شخصی می‌خواهد به استقلال کمک کند مباحث اداری و حقوقی و عشق و علاقه به استقلال را قاطی نکند و دوست دارم طرفدارانمان مثل پرسپولیسی‌ها پای کار باشند و دست فتح‌الله‌زاده را بگیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391