برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج رضایی: جدول لیگ روی من هیچ تأثیری ندارد

پنجشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۱ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:‌ در لیگ بازی آسان وجود ندارد. به عنوان یک مهره فعال در فوتبال، جدول لیگ روی من تأثیر نمی گذارد.

امیر حاج رضایی درخصوص نحوه عملکرد ۲ تیم پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر سیزدهم گفت: بر اساس بازیهایی که تا به الان مشاهده شده، هیچ یک از این ۲ تیم دارای کیفیت بالا و لازم نیستند و این مسئله کمی روی کیفیت تیم‌ها به خاطر نداشتن برنامه ریزی صحیح تأثیر می گذارد که برای فوتبال ما سنگین بوده و متأسفانه دلیل این فشردگی‌ها نامعلوم است.

به هر حال تیم‌ها دچار بازیها و تمرینات فشرده ای هستند و به همین دلیل از شرایط آرمانی و کیفی کمی دور شده اند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص بازی تیم های پرسپولیس و فولاد گفت: به عنوان یک مهره فعال در ورزش، جدول لیگ نمی تواند تأثیری روی من بگذارد به همین دلیل سوای از در نظر گرفتن شرایط دو تیم در جدول،‌ فولاد از شرایط آرمانی و روحی خوبی برخوردار است.

وی تصریح کرد: پرسپولیس هم چند بازی ناموفق را پشت سر گذاشته است. بازی برای هر ۲ تیم سخت و دشوار خواهد بود. البته هیچ بازی آسانی در لیگ برتر وجود ندارد. به هر حال آرزو می کنم پرسپولیس این بازی دشوار را به راحتی پشت سر بگذارد.

حاج رضایی همچنین در خصوص دیدار استقلال با استقلال خوزستان افزود: تعویق بازی برای استقلال می تواند نقطه مثبتی باشد. اما در اهواز و با شرایط آب و هوایی موجود در اهواز ممکن است در بازی استقلال اختلال به وجود بیاورد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص بازی دربی افزود: من به نتیجه اعتقادی ندارم. اما نتیجه این بازی نه تنها به مسائل روحی و روانی بلکه به خیلی مسائل بستگی دارد. من بازی این تیم‌ها را تنها از تلویزیون و یا در استادیوم شاهد بودم و به همین دلیل از دور نمی توانم بازی‌ها را قضاوت کنم. مسلماً قضاوت من، قضاوت درستی نخواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391