برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن‌زاده: اگر گزارش برسد از استقلال تقدیر می‌کنیم

سه‌شنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۹ — تسنیم

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: اگر در گزارش بازی‌ استقلال و راه‌آهن قید شده باشد محسن ترکی از سوی تماشاگران استقلال مورد تشویق قرار گرفته قطعا از این تیم تقدیر می‌کنیم

اسماعیل حسن‌زاده درباره تشویق محسن ترکی داور دیدار استقلال - راه‌آهن از سوی هواداران استقلال اظهار داشت: امروز گزارش داور، ناظر بازی و ناظر فدراسیون به دست ما می‌رسد تا به این مسئله رسیدگی شود چون نماینده خودمان نیز در این دیدار از فضای خوب ورزشگاه تعریف می‌کرد.

وی با اشاره به کسر یک امتیاز از استقلال به دلیل اتفاقات دیدار استقلال و سپاهان عنوان کرد: همانطور که از تیم‌ها به دلیل تخلفات‌شان امتیاز کسر می‌شود در قبال رفتار خوب نیز کمیته انضباطی برنامه‌های ویژه‌ای دارد همانند کاری که درباره تیم‌های ملوان و پرسپولیس انجام دادیم . تماشاگران این دو تیم با وجود شکست در هفته گذشته رفتار خوبی داشتند.

حسن‌زاده افزود: اگر در گزارش بازی‌ استقلال و راه‌آهن قید شده باشد محسن ترکی از سوی تماشاگران استقلال مورد تشویق قرار گرفته قطعا از این تیم تقدیر می‌کنیم.

رئیس کمیته انضباطی درباره اعتراض‌هایی که پیش از این بازیکنان و مدیران باشگاه‌ها در رابطه با رفتار داوران با بازیکنان در میدان مسابقه داشتند، گفت: اشتباهات داوری ارتباطی به ما ندارد ولی ۲ مورد از مسائل مربوط به داوری به کمیته انضباطی مربوط می‌شود که یکی از آنها رفتار داور با بازیکنان و مربیان است. اگر داوری رفتار خوبی نداشته باشد، برخورد می‌کنیم.

باشگاه داماش مدعی شده فضای ورزشگاه عضدی رشت در دیدار داماش - استقلال خوب بوده و دلیل رفتار دقایق آخر تماشاگران این تیم به اشتباهات داوری برمی‌گشت و معتقد هستند کمیته انضباطی نباید از این تیم امتیازی کسر می‌کرد. حسن‌زاده در این خصوص به تسنیم گفت: ما به دنبال این نمی‌گردیم که چه چیزی باعث به وجود آمدن این اتفاق شده است. هر چیزی که باعث شده این حوادث رخ دهد باید دلایل موجهی داشته باشد. آنها اگر حرفی دارند باید به مقامات زی‌ربط بگویند تا به این پرونده رسیدگی شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391