برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن‌زاده: در تمامِ آراء اعتراضی چنین نامه‌ای را می‌نویسیم

دوشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۳ — فارس

رئیس کمیته انضباطی گفت: در تمام آراء اعتراضی چنین نامه‌ای را به سازمان لیگ می‌نویسیم در مورد استقلال و ملوان هم همین نامه را نوشتیم.

اسماعیل حسن زاده

اسماعیل حسن‌زاده اظهار داشت: در تمام آرایی که به آن اعتراض می‌شود و پرونده به کمیته استیناف می‌رود ما چنین نامه‌ای را می‌نویسیم زیرا تا کمیته استیناف رای نداده، آن رای قطعی نیست. در مورد استقلال و ملوان هم همین نامه را به سازمان لیگ نوشته بودیم.

وی ادامه داد: رای داماش هم هنوز قطعی نشده است و تا زمانی که کمیته استیناف رای ندهد، این رای قطعی نخواهد بود. ما متن ثابتی برای آرای اعتراضی آماده کرده‌ایم و آن را به سازمان لیگ می‌دهیم. در ۳۰۰ _ ۴۰۰ مورد همچنین کاری کرده‌ایم زیرا تا رای قطعی نشده است قابل اجرا نیست.

در مورد داماش هم هنوز امتیازی کسب نشده که بخواهد برگردانده شود. ما رای را صادر کرده‌ایم و آنها به این رای اعتراض کرده‌اند. پس تا زمانی که کمیته استیناف به این پرونده رای ندهد آن رای قابل اجرا نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391