برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حضور تاج و فروش بلیت ۸۰ هزار تومانی، پرچم ۵۰ متری به آزادی رسید

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۲ — تسنیم

با وجود تدابیر شدید برای جلوگیری از بازار سیاه بلیت‌فروشی عده‌ای اقدام به فروش بلیت‌ با قیمت‌های چند برابر می‌کنند.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

در فاصله کمتر از ۶ ساعت به آغاز دربی ۷۷ تماشاگران زیادی در حال ورود به ورزشگاه هستند و حتی جایگاه‌هایی که بلیت‌های آن به صورت الکترونیکی فروخته شده، در حال پر شدن است.

* مهدی تاج رئیس سازمان لیگ به ورزشگاه آمد و با مسئولان برگزاری این دیدار صحبت کرد. وی از چمن ورزشگاه نیز دیدن کرد.

* تعدادی از هواداران استقلال پرچم ۵۰ متری غول پیکری را با خود به ورزشگاه آوردند که با تشویق شدید سایر هواداران آبی‌پوش روبه‌رو شد. حدود ۱۵ نفر این پرچم بزرگ را با خود حمل می‌کردند.

* برنامه‌های فرهنگی سازمان لیگ برای سرگرمی تماشاگران پس از پخش اذان ظهر با پخش موسیقی آغاز شد.

* تعداد زیادی از تماشاگران بیرون از ورزشگاه در حال خواندن نماز ظهر و عصر هستند.

* با وجود تدابیر شدید برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه بلیت‌فروشی، برخی افراد بلیت‌های طبقه اول ورزشگاه را با قیمت‌های ۴۰ تا ۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسانند. نیروی انتظامی تعدادی از آنها را دستگیر کرد.

* با توجه به پر شدن ظرفیت طبقه اول دیگر بلیت‌های طبقه اول فروخته نمی‌شود.

* بیرون از ورزشگاه بین تعدادی از هواداران دو تیم درگیری به وجود آمد که نیروی انتظامی تعدادی از آنها را دستگیر کرد.

* هواداران پرسپولیس چند پرچم قرمز بزرگ را در ورزشگاه نصب کردند. هواداران استقلال هم بنر فرهاد مجیدی را به ورزشگاه آوردند.

* بر خلاف بازی‌های قبلی که بلیت الکترونیکی در ورزشگاه آزادی فروخته می‌شد در این بازی تنها باید از طریق اینترنت تماشاگران اقدام به خرید بلیت می‌کردند.

* تعدادی از خبرنگاران شهرهای اطراف تهران قصد داشتند با آی‌دی کارت های سازمان لیگ وارد ورزشگاه شوند ولی مسئولان ورزشگاه اعلام کردند خبرنگاران تنها می‌توانند با آی‌دی کارت مخصوص این بازی وارد ورزشگاه شوند.

دربی ۷۷ پایتخت ساعت ۱۸:۵۰ آغاز می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391