برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین خانی: در کرمان نظرسنجی شود مظلومی و بوناچیچ اول می شوند

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۱ — گل

مس کرمان و کاپیتان باتجربه اش ، فرزادحسین خانی شرایط خوبی در جدول ندارند ... با او درباره شرایط ملتهب در کرمان حرف زدیم.

فرزاد حسین خانی

اوضاع و احوال چطور است؟
حالم اصلا خوب نیست همه‌اش در خانه هستم چرا که بیرون نمی‌توانم بروم چرا که مردم از من جواب می‌خواهند و جواب دادن به مردم سخت است. فقط دعا می‌کنم مس به یک شرایط خوب برسد.من باید به مردم پاسخگو باشم چرا که آنها از فوتبال برای من مهمتر هستند ومن رک میگویم انها را به فوتبال نمی فروشم.
به نظرت چه شد که این اتفاقات افتاد؟
متاسفانه مدیرعامل قبلی اشتباهات زیادی داشت و همین اشتباهات باعث شده که مس به این روز بیفتد. الان هم که او رفته واقعا اینجا مرا مسئول می‌دانند و از من جواب می‌خواهند من هم رک بگویم مردم عزیز کرمان را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم و آنها را به فوتبال نمی فروشم. من حقایق را می‌گویم و تاکید می‌کنم که مدیرعامل قبلی اشتباهات زیادی داشته است. امیدوارم مدیرعامل جدید که اتفاقا از زحمت کشان فوتبال و ورزش کرمان است بتواند با تجربه‌ای که دارد این تیم را از این شرایط نجات بدهد.
نظرت در مورد انتخاب یک مربی جدید چیست؟
به نظر من هر کس که می‌اید باید فوتبال کرمان را بشناسد چرا که ما زمان را از دست داده‌ایم و وقتی برای این نداریم که مربی این را بشناسد. امیدوارم هر کس که می‌آید بتواند به تیم کمک کند و شخصی باشد که سکوها او را دوست داشته باشند چرا که مردم نقش ویژه‌ای در موفقیت تیم دارند.
شنیده می‌شود پرویز مظلومی و شاید یک گزینه خارجی از اصلی‌ترین کاندیدای مربیگری در مس باشند؟
به نظر من پرویز مظلومی‌می‌تواند گزینه موفقی و انتخاب خوبی برای مس باشد چرا که این را من نمی‌گویم و اگر در کرمان نظرسنجی هم بکنید خواهید دید که پرویز مظلومی از محبوب‌ترین مربیان در کرمان است و در بین گزینه‌های خارجی هم لوکا بوناچیچ محبوبیت زیادی در کرمان دارد و به نظر من هر دو دارای روزنامه کاری و کارنامه خوبی در فوتبال هستند به هر حال امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به نفع فوتبال کرمان باشد.
جدایی از بحث سرمربیگری فکر می‌کنی خود مس پتانسیل موفقیت را دارد؟
بله، تیم ما بازیکنان خوبی دارد شاید در یکی، دو پست مشکلاتی داشته باشیم اما در مجموع این پتانسیل را داشته باشیم که به موفقیت خوبی برسد و خودش را در جدول در جایگاه خوبی برساند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391