برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانمنش: اصلا مظلومی را ندیدم که با او صحبت کنم

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۴ — گل

بسیاری از دوستان سابق او در کرمان زمانی که پس از چند سال با او روبرو می شدند یک سوال مشترک داشتند و آن این بود که آیا مظلومی به کرمان برمی گردد؟!

حضور پرویز مظلومی در کرمان آن هم در روزهایی که نیمکت مس تکلیف مشخصی ندارد سبب شد که خیلی‌ها کار حضور او را روی نیمکت مس تمام شده بدانند اما ظاهرا قضیه اصلا این گونه نبوده است

پرویز مظلومی که در کرمان از محبوبیت خوبی هم برخوردار است عصر امروز در مسجد طالبی کرمان و در مراسم ختم مهدی محمدی شرکت کرد. بسیاری از دوستان سابق او در کرمان زمانی که پس از چند سال با او روبرو می شدند یک سوال مشترک داشتند و آن این بود که آیا مظلومی به کرمان برمی گردد؟!

البته سرمربی سابق مس هم یک جواب داشت و آن این بود که هیچ صحبتی در این باره با او نشده است. مظلومی سفر خود را به کرمان صرفا در جهت شرکت در مراسم ختم مهدی محمدی و تسلیت به خانواده وی عنوان کرد و گفت: هیچ صحبتی در رابطه با بازگشت مس به باشگاه مس انجام نشده است و من در کرمان به غیر از مزار محمدی و دیدار با خانواده او و دید و باز دید با چند دوست در این شهر برنامه دیگری نداشتم و شب سه شنبه نیز کرمان را ترک خواهم کرد. این در حالی بود که در کرمان شایعات جدی مطرح بود که ناهار سه شنبه مظلومی یک ناهار کاملا کاری محسوب می‌شد که به بررسی شرایط او برای بازگشت به باشگاه مس مربوط می شد. هرچند طرح این صحبت‌ها در این شرایط اصلا دور از ذهن نبود اما اکبر ایرانمنش مدیر عامل باشگاه مس نیز قویا این مسئله را رد می‌کند و می گوید: مگر قرار بود با مظلومی مذاکره ای داشته باشیم؟!

وی حتی دیدار ساده با مظلومی را هم رد می‌کند چه رسد به برگزاری جلسه با او و می گوید: متاسفانه حتی نتوانستم به مظلومی بابت آمدنش به کرمان خوش آمد بگویم و فرصت نشد که او را ببینم تا احوال پرسی کنم چه رسد به اینکه با او جلسه ای داشته باشیم. ایرانمنش حضور یک گزینه خارجی در بین مربیان مد نظر باشگاه مس را تائید می‌کند اما می گوید با مطرح کردن ملیتش به دردسر می افتیم و برای همین فعلا هیچ اطلاعاتی از او مطرح نمی کنیم تا با آرامش بیشتری گزینه های خود را بررسی کنیم.

مراسم ختم مهدی محمدی در حالی عصر روز سه شنبه در مسجد طالبی کرمان برگزار شد که حضور جمع کثیری از مردم شهر کرمان و همچنین دوستان و همکاران محمدی در این مراسم کاملا مشهود بود. به نظر می رسد باشگاه مس درصدد است حالا که با ماندن یاوری تا روز شنبه فرصت تصمیم گیری برای نیمکتش را تا این روز دارد، نهایت استفاده را از این وقت ببرد و با حوصله تر این اقدام را انجام دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391