برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانمنش: یاوری می‌گوید مربی هر وقت دلش خواست می‌تواند برود

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۴ — فارس

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: محمود یاوری می‌گوید مربی هر وقت دلش خواست می‌تواند تیم را رها کند و برود.

اکبر ایرانمنش در مورد جلسه‌ای که امروز با محمود یاوری برگزار کرد، گفت: یاوری استعفایش را به طور کتبی به ما داد، اما من با این استعفا مخالفت کردم و گفتم بعید است هیئت مدیره باشگاه با این استعفا موافقت کنند. با این حال او به من گفت مربی هر وقت دلش بخواهد می‌تواند تیم را ول کند و برود، اما من به او گفتم چنین چیزی نیست و او باید همچنان سرمربی مس بماند ولی یاوری گفت من دیگر سر تمرین تیم مس نمی‌آیم.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در مورد اینکه با توجه به این اظهار نظر یاوری چه کاری انجام خواهد داد، ‌گفت: من به او گفتم باید حداقل یک هفته به ما مهلت بدهد تا ما بتوانیم سرمربی مورد نظرمان را انتخاب کنیم، اما یاوری می‌گوید ۲۴ ساعته هم می‌توان سرمربی انتخاب کرد. خود من با یک تماس سرمربی مس شدم اما من این حرف را قبول ندارم و می‌گویم چنین انتخابی نتیجه‌اش همین گونه می‌شود. در حال حاضر هم مهدی محمدی مربی مس هم دار فانی را وداع گفته است و ما هیچ گزینه‌ای برای جانشینی او نداریم.

وی ادامه داد: یاوری به من می‌گوید می‌خواهم به سفر مکه بروم اما من به او گفتم آنطور که در رسانه‌ها مطرح شده شما با فجرسپاسی به توافق رسیده‌اید که او در جواب گفت اصلا شاید همین حالا که کنار شما نشسته‌ام من با باشگاه فجر قرارداد بسته باشم.

مدیرعامل باشگاه مس تصریح کرد: من استعفای یاوری را به هیئت مدیره ارائه می‌کنم تا آنها در مورد این مسئله تصمیم بگیرند شاید هم با توجه به رفتار یاوری مجبور شویم از او به کمیته انضباطی شکایت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391